Crysis 4 Duyuruldu

Hikayenin konusu en son nerde kalmıştı bileniniz var mı? Yeni bir hikaye yazacaklarını düşünmüyorum. Konuyu bir yerden bağlamaları gerek.

Buna göre bazı teorileri ortaya atarsak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Oyun tam olarak nasıl olur bilemem tabi ama hikayenin yanında çoklu oyuncu seçeneği olur ve birlikte oynanabilirse tadından yenmez.

Hikayenin konusu en son nerde kalmıştı bileniniz var mı? Yeni bir hikaye yazacaklarını düşünmüyorum. Konuyu bir yerden bağlamaları gerek.

Oyun tam olarak nasıl olur bilemem tabi ama hikayenin yanında çoklu oyuncu seçeneği olur ve birlikte oynanabilirse tadından yenmez.
Kıyafet Prophet'ın içine işledi. Belki CELL'i tamamen yok etmek olabilir bu oyunun amacı.

Minimum GTX 1070 falan ister, 640x480'de zor 30 FPS alırım ben.

V2 Nano kıyafet Alcatraz'ın vücudunu kullanarak Prophet'a dönüşmüştü.

Nomad, Crysis 1. ve 2. oyundaki kadın karakterlere ve Nano V1 giysili (uçaktaki ekip) elemanlara ne olduğu belli değildi.
İlk oyundan sonra CELL firmasının neden düşmanımız olduğunu da bilmiyoruz.
Oyunlar arası kopuk bir hikaye var kısaca.

Geri
Yukarı