Crysis Remastered Trilogy Paketi Duyuruldu

Hocam gayet güzel çalışıyor? Bende en azından bir sorun olmadı.
İlk oyunun Steam'deki remastered "olmayan" hali 64-bit dosyaları içermediği için oynanamıyor. 32-bit sisteme sahip olanlar oynuyor. 64-bit sistemde oynamak isteyenler crack indirmek zorunda kalıyor. Ciddi ciddi bir Steam oyunu yama/crack olmadan oynanmıyor. Öyle bir saçmalık. Crysis Warhead için bir sorun yok.

İlk oyunun Steam'deki remastered "olmayan" hali 64-bit dosyaları içermediği için oynanamıyor. 32-bit sisteme sahip olanlar oynuyor. 64-bit sistemde oynamak isteyenler crack indirmek zorunda kalıyor. Ciddi ciddi bir Steam oyunu yama/crack olmadan oynanmıyor. Öyle bir saçmalık. Crysis Warhead için bir sorun yok.
Hocam ben 64-bit sistemle oynadım ama? Sistem özelliklerim: İntel Core İ7 4720HQ, GTX 950M 4 GB, 12GB DDR3 RAM, 1 TB HDD ve son olarak 64-bit Windows 10 Home. Bu sistem ile gayet akıcı bir şekilde hem Crysis1 hem de Crysis2 oynadım.

Hocam ben 64-bit sistemle oynadım ama? Sistem özelliklerim: İntel Core İ7 4720HQ, GTX 950M 4 GB, 12GB DDR3 RAM, 1 TB HDD ve son olarak 64-bit Windows 10 Home. Bu sistem ile gayet akıcı bir şekilde hem Crysis1 hem de Crysis2 oynadım.
Ne zaman oynadınız acaba? Çünkü ben en son 9 ay önce, eylül ayında oynamıştım ve Doğrudan çalışmıyordu. Belki bu süre zarfında düzeltmişlerdir. Ancak bilmeniz lazım ki uzun yıllardır ilk Crysis oyunu bu vaziyetteydi ve sorunu yaşayan tek kişi ben değildim.

Oyunda gerçekten bin64 klasörü ve içeriği yoktu. Oyunun Origin sürümünde böyle bir sıkıntı yoktu. Hem burada hem de diğer forumlarda bu şikayeti görürsünüz.

Belki de birileri bu rezilliği düzeltmek için kolları sıvadı da bizim haberimiz yok.

Ne zaman oynadınız acaba? Çünkü ben en son 9 ay önce, eylül ayında oynamıştım ve Doğrudan çalışmıyordu. Belki bu süre zarfında düzeltmişlerdir. Ancak bilmeniz lazım ki uzun yıllardır ilk Crysis oyunu bu vaziyetteydi ve sorunu yaşayan tek kişi ben değildim.

Oyunda gerçekten bin64 klasörü ve içeriği yoktu. Oyunun Origin sürümünde böyle bir sıkıntı yoktu. Hem burada hem de diğer forumlarda bu şikayeti görürsünüz.

Belki de birileri bu rezilliği düzeltmek için kolları sıvadı da bizim haberimiz yok.
Açıkçası benimde uzun zaman oldu, hatta o oynadığım sistemi çoktan sattım ve daha güncel bir sistem kullanıyorum. İnternet hızım son zamanlarda yerlerde ancak düzeldiğinde yeniden indirip, çalışıp çalışmadığını kontrol ederim. Buradan da güncelleme yaparım size. Bu attığım mesajdan sonra mesaj atarsanız bildirim gelecektir. Yakın bir zamanda indirip deneyeceğim. İlk defa sizden duydum 64-bit çalışmadığını bu arada.

Önden Crysis 1 Remastered'ın parasını kırdılar. Şimdi de paket halinde çıkarıyor uyanıklar... Başında neden duyurmadın da, sonradan duyuruyorsun? Mass Effect gibi çıkarabilirdin.

Artık kabak tadı veriyor, tadında bırakmak lazımdı.

Nano suit, yaratık falan içeren bir multiplayer oyun yapsalar daha fazla para kazanırlar.

Yapabilecekleri tek hikayeli oyun muhtemelen Nomad karakterinin kayıp olduğu zamanda ne olduğunu anlatan basit bir oyun olur.

Taşın suyunu çıkartma hamlesinden başka birşey değil. Yeni birşeylerle uğraşacak bütçe olmayınca, 1-2 optimizasyon, grafik paketlerinden güncellemeler yeniden çıkart oyunu. Fİyatı makul olmazsa pek satacağını zannetmiyorum. Çünkü artık piyasa bu tarz oyunlarla dolu.

Abicim gidin Crysis 4'ü çıkarın ne yapıcaksınız Remastered Trilogy ile. Crysis 3'e remastered yapmaya zaten hiç gerek yok. İlk Crysis'e, 2.ye falan bir lafım yok da adamlar her seferinde remastered peşinde. Bırakın şunları ya zaten tadından yenmez.

Geri
Yukarı