Crysis Remastered Trilogy Paketi Duyuruldu

Önden Crysis 1 Remastered'ın parasını kırdılar. Şimdi de paket halinde çıkarıyor uyanıklar... Başında neden duyurmadın da, sonradan duyuruyorsun? Mass Effect gibi çıkarabilirdin.
Crysis Remastered çok sattı mı ki? Bence zarar etmişlerdir. Google'dan satış rakamlarına ulaşamadım.

İlk oyunun Steam'deki remastered "olmayan" hali 64-bit dosyaları içermediği için oynanamıyor. 32-bit sisteme sahip olanlar oynuyor. 64-bit sistemde oynamak isteyenler crack indirmek zorunda kalıyor. Ciddi ciddi bir Steam oyunu yama/crack olmadan oynanmıyor. Öyle bir saçmalık. Crysis Warhead için bir sorun yok.
64 bit sistemde oynuyorum, 1.5-2 sene oldu Steam'dan alalı.

Ne zaman oynadınız acaba? Çünkü ben en son 9 ay önce, eylül ayında oynamıştım ve Doğrudan çalışmıyordu. Belki bu süre zarfında düzeltmişlerdir. Ancak bilmeniz lazım ki uzun yıllardır ilk Crysis oyunu bu vaziyetteydi ve sorunu yaşayan tek kişi ben değildim.

Oyunda gerçekten bin64 klasörü ve içeriği yoktu. Oyunun Origin sürümünde böyle bir sıkıntı yoktu. Hem burada hem de diğer forumlarda bu şikayeti görürsünüz.

Belki de birileri bu rezilliği düzeltmek için kolları sıvadı da bizim haberimiz yok.
Hocam şu an Crysis1 yükledim ve hiçbir sıkıntı olmadan Steam üzerinden indirdim ve kurdum. Gayet güzelde oynanıyor, hatta Crysis Warhead'da indirdim o da gayet güzel indi ve kurdum. Onu da oynuyorum. Yani özetle öyle bir sorun yok haberiniz olsun. Ben canlı şahidim, isteyen olursa canlı oynanış çekebilirim.

Crysis 4 mutlaka çıkar bence önce trilogy sonra 4 gelir ama daha uzun sürer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şu an Crysis1 yükledim ve hiçbir sıkıntı olmadan Steam üzerinden indirdim ve kurdum. Gayet güzelde oynanıyor, hatta Crysis Warhead'da indirdim o da gayet güzel indi ve kurdum. Onu da oynuyorum. Yani özetle öyle bir sorun yok haberiniz olsun. Ben canlı şahidim, isteyen olursa canlı oynanış çekebilirim.

Kendi konum. Önce 1080P yapamadım, sonra da tam ekran.

Ben mi şanssızım, sen mi şanslısın artık ben bilemem.

Kendi konum. Önce 1080P yapamadım, sonra da tam ekran.

Ben mi şanssızım, sen mi şanslısın artık ben bilemem.
Hocam mesajı attığım zamandan itibaren: Crysis1 indirdim ve bitirdim, Crysis Warhead indirdim ve bitirdim, Crysis2 Maksimum Edition indirdim ve bitirdim. Son olarak hepsini Steam üzerinden indirdim, kurdum, tam ekran, 1080P ultra ayarlarda bitirdim. Yani tek bir sorun ile karşılaşmadım. Sadece Crysis1 Türkçe değildi ona yama yaptım düzeldi, Crysis2 ise zaten Türkçeydi.

Geri
Yukarı