Crysis Açılmama Sorunu

DENlZ

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Crysis indi ve açmaya çalıştım fakat tıkladığım an siyah ekran verip hiç açılmadan kapandı. Sorun nedir acaba? Windows 10 Pro 64 Bit 1803 sürümünü kullanıyorum.

Çözüm
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common konumuna gidin crysis klasörüne girin bin klasörünün içindeki crysis.exe dosyasına bu işlemi yapın.
Arkadaşın dediği gibi bu işlemleri yaptıktan sonra oyunun dosyasında ki Bin32'yi silip Bin64'ü de ismini değiştirin. (yeniden adlandırın) Bin32 yazın.
Windows Vista(Services Pack 1)'i seçtim fakat sorun hala devam ediyor.
@Hasan Futbol Hocam Crysis dosyasında Bin64 yok.
Bir konuda gördüm. Sanırım Bin64'ü indirip Bin32'nin adını Bin32.bak ile Bin64'ün adını da Bin32 diye değiştirmeliymişim. Peki Crysis için Bin64 dosyasını nereden indirebilirim?
Oyunu yönetici olarak başlatmaya çalıştığımda da "Application load error 5:0000065434" hatasını alıyorum.

Son düzenleme:
Yönetici olarak açmayıda deneyebilirsin. Sil tekrar yükle. Yotube de birkaç video var onları izle. Hocam aklıma başka birşey gelmiyor.
Yönetici olarak başlatmaya çalıştığımda da dediğim gibi "Application load error 5:0000065434" hatasını alıyorum. Silip tekrar yüklemek işe yarar mı ki? Kötü internetim yüzünden uzun sürüyor bayağı.
@Recep Baltaş

Silmene gerek Stem de dosya doğrulama özelliği var. Dediğim gibi YouTube sana yardımcı olacaktır.
Dosya doğrulamayı da yaptım. Youtube üzerinde verilen Bin64 dosya indirme linkleri de ya çok eski olduğu için açılmıyor ya da 404 hatası veriyor. Çözüm için Bin64 dosyası lazım galiba ve ben bunu nereden indireceğimi bilmiyorum.

Geri
Yukarı