Crysis oyunları midemi bulandırıyor

Oyun çok kıpraştığından olabilir. FPS gayet normaldi. Böyle grafiklerden dolayı artık başım ağrımıştı. Bırakmayınca artık vücudum dayanamadı. Zorlamamam lazımdı.
Oyunu aşağılamıyorum, lütfen yanlış anlamayın. Harbiden kusuyordum. Atmosferden dolayı bence.

Aynı şey bende Portal 2 oynarken oluyordu, midem bulanıyor ve başım dönüyor, ağrıyordu durmadan portaldan falan geçtiğim için. Sizde de böyle bir durum olabilir oynanış veya grafikler yüzündendir.

Türk bir şirketin diyelim.

Crytek​

Şirket
1608748398282.png

Açıklama​

Açıklama​

Crytek, 1999'da üç Türk kardeş olan Cevat, Avni ve Faruk Yerli tarafından Almanya'nın Coburg şehrinde kurulmuş olan bir video oyun şirketidir. Crytek'in ana merkezi Frankfurt'ta bulunmaktadır. Ayrıca Kiev, İstanbul olmak üzere 2 farklı yerde stüdyosu vardır. Vikipedi
Kuruluş tarihi: Eylül 1999, Coburg, Almanya
Çalışan Sayısı: 290 (2020)
Genel merkezi: Frankfurt, Almanya
Kurucuları: Cevat Yerli, Avni Yerli, Faruk Yerli
Yan kuruluşları: Crytek Black Sea, Crytek Istanbul, Crytek Kiev, Crytek Budapest, Crytek Shanghai, Crytek Seoul

Arkadaşlar monitör alırken flicker Free ve düşük mavi ışık filtresi olmasına özen gösterin bence. Ben monitör degiştirmeden önce 1 saat oyun sonrası gözlerim acayip ağrıyordu ışığa bakamaz hale deliyordum. O özelliklere sahip monitör aldıktan sonra 5 saatte oyun oynasam göz ağrısından kurtuldum. Sadece ms, HZ ve çözünürlük sizin sağlığınızdan önemli değil.

Fazla oynadığından kaynaklanıyor olabilir. Ben fazla oynadığımda mide bulantısı yaşıyorum. Zaten uzmanlar böyle belirtiler görülürse mola verin diyorlar.

Geri
Yukarı