Çok abur cubur midemi bozmuş olabilir mi?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Yaklaşık 1 aydır çok abur cubur tükettim. En son 4 gün önce bir nescafe içtikten sonra mide bulantısı falan yaşadım. Şu anda da iştahım yok, acaba bunun sebebi abur cubur olabilir mi? İlk başta apandisitten şüphelendim ama çok bir karın ağrım yok. Şu anda ise hafif bir şekilde bulantı var ve iştahım da yerinde değil ( 4 gündür böyle) sizce bunub sebebi yemiş olduğum abur cubur mudur? Ve siz ne önerirsiniz?

Olabilir, bilemeyiz. Abur cuburu çok abarttıysanız bir müddet yemeyi kesin, sağlıklı beslenin ve düzenli spor yapın.

Gerçekten çok abarttım. Fenerbahçe maçı falan vardı. Ayrıca biraz da alışkanlıktan dolayı fazla yedim. Günde bir paket pringless yediğim de oldu maalesef neredeyse her gün tükettim.

Bol bol tuvalete cikin eger mide bulantınız artarsa kendinizi kusturdun bana iyi gelmişti. Ama size bir güvence veremem bana iyi gelmişti dedigim gibi

Evet. Mümkünse istifra etmeye çalışın. Fazla abur cubur sindirilmiyor midede. Sonrasında ise biraz yeşillik tüketin.

Neredeyse hiçbir şey yiyesim gelmiyor. Midemin üst tarafına bastırınca istifra edesim geliyor o derece. Hatta dün tavuk döner aldım, normalde çok severim ama ona rağmen sadece yarısını yiyebildim. Zorla da olsa bir şeyler yemeye çalışıyorum ama zor geliyor.
Bol bol tuvalete cikin eger mide bulantınız artarsa kendinizi kusturdun bana iyi gelmişti.

Mide bulantım çok yok. Ara sıra oluyor. Sadece iştahım yok hiç.

Bence olabilir. Ben kendimi zorlayıp sevmediğim etli hamburgeri yiyince 2 gün pişman olmuştum. Abur cubur da yapar herhalde her türlü şey var.

Geri
Yukarı