Crytek Türkiye'ye Bağlanıyor

Arkadaşlar Binali Yıldırım, 500 Milyon Dolar yatırım ile Crytek'in Türkiye'ye bağlanacağını açıkladı.

Son düzenleyen: Moderatör:

SevenPacer

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İzmir
Adamın adı Giresunlu delikanlıya çıkacak.

H. Hüseyin

Hectopat
Makaleler
4
Adamın adı neye çıkar bilmiyorum ancak, umarım devlet destekler. Öncü olacaklarını düşünüyorum. Zaten halihazırda birçok vergiden ve kanundan muaf olacaklar. Ancak bunun 1 yıl değil de, en azından 5-6 yıl, belki de sonuna kadar böyle olmasını umuyorum.
Eğer bu batakta olan firma Türkiye'ye taşınıp da belini doğrultursa, Türkiye'de birçok kişiye ilham kaynağı ve öncü olacaklardır.
Yaşayıp göreceğiz :)

CJack60

Megapat
Makaleler
82
Yer
ε
Malum dizi sektörüne karışıldığı gibi oyun sektörünede kendi keyiflerine göre karışacaklarını düşünüyorum. Siz bakmayın başbakanın bu konudaki bilgisizliğine asıl tehlike danışmanlarının bu konudaki telkinlerine Crytek'in ne cevap vereceği olacaktır.

DefaultGamer

Hectopat
Son yıllarda firma olarak yanlış üstüne yanlış yaptılar, Unreal benzeri bir oyun motoru firması olmaları lazımken tutmayan oyunlar ile iyice ceplerini boşalttılar.
Oyun motorlarını aynı Unreal veya 3D Unitiy gibi belli sınırlarla kullanıma ücretsiz sunmalılar. Diğer türlü EA'nın yok ettiği bir başka oyun firması olarak tarihe gömülecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Yurtdışı kaynaklarda tam tersine devletten 500 milyon dolar destek alacakları konuşuluyor. Bakalım hangisi doğru çıkacak.

Yukarı