Crytek'ten Crysis 4 Mesajı

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar Ryse Son of Rome PC'ye çıkış yaptı biliyorsunuz, Crytek ise çıkış videosu yayınladı. Videonun 1:26 dakikasında Crysis ile ilgili bir mesaj vermiş olabilir bize. :)

Veya sadece bir şaka.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İbo Show'da üçgen koltuk görünce ''ibrahim tatlıses illuminati'' yazan youtube kullanıcısı gibi bir başlık atmışsınız.

'İbo sahnelere geri dönecek mesajı var bu videoda' deseydin hiç bir fark olmazdı, alakaya maydanoz kıymışsın arkadaşım :D crysis 4 çıkabilir veya çıkmayabilir onu bilemem ama bu videoda crysis ile ilgili hiç bir mesaj yok. :)

Acemi üyelerin forum yetkilisiymiş gibi davranması olayını sadece bu forumda gördüm ben. :)

Yok böyle başlık attın, yok şöyle başlık attın, herkes bir yetkili olmuş. Zaten belirttim bir şaka da olabilir diye.

Acemi dedikleriniz yetkili olsaydı böyle bir başlık atamazdınız. Böyle başlık atanın ''Acemi'' dedikleri ile arasındaki tek fark 6200 mesaj ve 1900 beğeni farkıdır.

Kaç mesajın olup olmaması önemli değil, ben hiçbir şekilde yetkili gibi göstermiyorum kendimi. Yani böyle şeyler size kalmadı, sadece benim konum altına değil, kimsenin konusunun altına böyle şeyler yazmayın, hakkınız yok, yetkiniz de yok.

Ha normal uyarı yapsanız hadi neyse, ancak dalga geçer bir tavırla yapamazsınız.

Şu forumda insanların birbirlerine küfür edememelerine ve saygı çerçevesinde birbirleriyle didişmelerine bayılıyorum...

Cevat Yerli zaten söylemişti Crysis serisinin devam edeceğini , ne zaman gelir kimse bilmiyor ama Crysis devam eder. Nomad aşkına böyle konular açmayın(!) :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı