Crysis 4 çıkacak mı?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle şunu söylemek istiyorum evet çıkacak Crysis 4 tarih belirtmek zor fakat şundan kesinlikle emin olabilirsiniz şimdi neden bu kadar zaman çıkmadıda şimdi çıkacak diyebilirsiniz Crytek son yaptığı Crysis oyununda (Crysis 3) oyuncuların bayıldığı Crysis 2 hikayesini yakalayamadı hikaye çok çabuk bitiyordu eleştirilerin odak noktası oldu bu konu onun dışında her şey iyiydi ama yine de sadece 1 sebep Crytek in yüklü miktarda para kaybetmesine neden oldu Crytek günümüzde ise Crysis Remastered adlı oyunu çıkardı warfare ı sattıktan sonra oldu yani bir gelir kaynağına ihtiyacı vardı Remastered ile de oyunun çok satması ve gelen parayla ile yeni oyun için bütçeyi artırmayı planlıyordu öylede oldu şimdi ise en son bilinen haber bu altta verdiğim link ile buna bakabilirsiniz bildiğiniz üzere Crysis aksiyon FPS türü bir oyun yeni çıkacak oyun için aranan eleman ilanıda aynen öyle bunlar yeni Crysis oyunu için gayet iyi iddialar tabii teorilerde var ben size sadece 1 tanesini söyleyeceğim oda gayet güçlü hatırlarsanız nomad ölmedi hiç Crysis 3'ün hikayesinin başlarında 1 tablet var psycho bize yayı verdikten hemen sonra merdivenlerden aşaı inmeden önce ve orada bütün ekibin durumu yazıyor şu öldü şu hayatta falan ama nomad yazan yerde kodlar silinmiş xxxxxxxx diye geçiyor ki bu da onun yaşadığının bir kanıtı olabilir yani Crysis 4 yüksek ihtimal nomad ı konu alacak gibi görünüyor bende sizin gibi sabırsızım.

Not: Verdiğim iş ilanı resmi Crysis Remastered çıktıktan sonra yayınlandı.
Link: Game Designer job offering | Crytek

Güncelleme: Microsoft'un satın alma gibi bir düşüncesi var ve bu olursa Crysis bir daha asla olmaz sonuçta Microsoft sadece işletim sistemi olarak duyduğumuz bir marka Crytek batar böyle bir şey olursa en büyük nedeni de şu an Crysis 4 oynayamamızın herkesin korsan alması.

Yeni konular

Geri
Yukarı