Crysis 4 çıkacak mı?

Forza, gears ve Halo gibi oyunları Microsoft sadece yayınlamıyor. Firmaları para ile destekliyor.

Bak bir ev yapılırken sen adamlara destek oldun dedin ki alın bu parayı yardımım dokunsun ev yapıldı her şey bitti ve adamlara dedin ki binam bitti mi adamlar dalgamı geçiyorsun hiçbir şey yapmadın sen der ve gider.
500 lira fiyatı versek bile benim sistemim yetmez :(

Ben de halen GT 630M ekran kartı kullanıyorum bu benim suçum değil Türkiye cumhuriyetinde 1 sakız bile alsan bir tanede devlete alıyorsun :(

Bak bir ev yapılırken sen adamlara destek oldun dedin ki alın bu parayı yardımım dokunsun ev yapıldı her şey bitti ve adamlara dedin ki binam bitti mi adamlar dalgamı geçiyorsun hiçbir şey yapmadın sen der ve gider.
Ne alaka? Microsoft sadece destek vermiyor, o firmalar Microsoft'un sahip olduğu firmalar. Yani o firmaların yaptığı oyunlar Microsoft'un oyunu olarak geçiyor. Bu oyunları Microsoft yapmıyor demek doğru olmaz, parayı o veriyor sonuçta ve o firmalar Microsoft'un.

Ne alaka? Microsoft sadece destek vermiyor, o firmalar Microsoft'un sahip olduğu firmalar. Yani o firmaların yaptığı oyunlar Microsoft'un oyunu olarak geçiyor. Bu oyunları Microsoft yapmıyor demek doğru olmaz, parayı o veriyor sonuçta ve o firmalar Microsoft'un.

Epic Games Microsoft'a mı aitti neden haberimiz yok :)

Microsoft'un satın alma gibi bir düşüncesi var. Bu olursa Crysis bir daha asla olmaz. Sonuçta Microsoft sadece işletim sistemi olarak duyduğumuz bir marka.

Kazuma Kiryu gülecek bir şey mi var?
Sence yok mu? Microsoft'un sadece Windows'tan ibaret olduğunu sanıyorsun. Gears'ı, Forza'yı, Halo'yu geliştiren firmalar Xbox Game Studios bünyesinde bulunan şirketler.

Geri
Yukarı