CS 1.6 60 FPS sabit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@TheworstD32132.
Yazdıkça batmaya devam ediyorsun. Tamam sorunu çözdün ama diğer kişilerin anlattığı çözümlerin bir ise yaramadığı nereden biliyorsun hele ki konu sahibinin ekran kartının NVIDIA olduğunu nereden bildin vahiy yoluyla filan mi?
Yoksa yan hesap açıp çözüm ve mesaj kasmak için mi?
Demekki oyun içinde yapılması gereken ayarları bilmediğin için daha fazla inat etmene gerek yok.
Hala anlamıyorsun ben herhangi bir çözüm yazdım,ve o kodlar tabikide FPS kilidini kaldırıyor ama csduragi gibi yerlerde vsync ayarı olmadığı için FPS sabitlenmiş Nvidia denetim masasından bende bir çözüm söyledim ona,dese zaten ben Nvidia ekran kartı kullanmıyorum diye ,onlarda diyor zaten doğrusunu ama ben öncesini söyledim ona çünkü bende öyle çözmüştüm ne kod yazarsam yazayım hala sabitleniyordu bende videolardan bakarak denetim masasından düşey senkronizasyon ayarını kapatmak mış bende kapattım,Steam sürümünü bilmiyorum ben csduragi,oyun yöneticisi gibi olan yerlerden söyledim . Ben nerede o çözümlerin yaramadığını söyledim ?

Artı -4 Eksi
Hala anlamıyorsun ben herhangi bir çözüm yazdım,ve o kodlar tabikide FPS kilidini kaldırıyor ama csduragi gibi yerlerde vsync ayarı olmadığı için FPS sabitlenmiş Nvidia denetim masasından bende bir çözüm söyledim ona,dese zaten ben Nvidia ekran kartı kullanmıyorum diye ,onlarda diyor zaten doğrusunu ama ben öncesini söyledim ona çünkü bende öyle çözmüştüm ne kod yazarsam yazayım hala sabitleniyordu bende videolardan bakarak denetim masasından düşey senkronizasyon ayarını kapatmak mış bende kapattım,Steam sürümünü bilmiyorum ben csduragi,oyun yöneticisi gibi olan yerlerden söyledim . Ben nerede o çözümlerin yaramadığını söyledim ?
1650967155559.png

Bununla da kalmayıp 'fps_max' komutunu öneren kişilere emojiler ile vs. saldırdınız. Hala daha konuşuyor komedi gerçekten.
Şu foruma yaş sınırı koyulsun kimliksiz girilmesin.

Son düzenleme:
Modlar keçi inadına sahip kişilerin olduğu konuyu kilitler misiniz düzgün cevap veriyorum , ama ona rağmen hahaha atmaya devam ediyorlar.
'Düzgün cevap' dediğin yorum içeriğinde yalanlar barındırıyor, yalan söylediğine dair fotoğraf atıyorum şimdi de konuyu değiştiriyorsun. Madem beyin fonksiyonların yetersiz, hatanı kabul edip özür dileyeceksin bu kadar basit. Allahım yarabbim uğraştığımız şeye bak ya, hatasını kendi de biliyor hala boş yapıyor. Yazık sana.
Modlar keçi inadına sahip kişilerin olduğu konuyu kilitler misiniz düzgün cevap veriyorum , ama ona rağmen hahaha atmaya devam ediyorlar.
Şimdi de o fotoğraftaki mesajı ben atmadım mı diyeceksin

Tamam kardeşim sensin. Neden insanların konuyu çözme odaklı yaptığı yorumlara gülme emojisi atarak saldırıyorsunuz? Sizin dediğiniz yöntem evet vSync'yi kapatıyor o da bir yöntem ama çözüm arayan arkadaşın oyun içi konsol ayarı fps_max 60 ise bunu sadece fps_max komutu çözer. Diğer fps_max methodunu öneren kişiler de yanlış bilmiyor. Sanırıım hayatında ilk defa bir sorunu çözdün, insanlara saldırmana gerek yok. Ben bile rahatsız oldum burada.
O arkadaşın genel olarak emojilerle bir derdi var.

Yan hesap açayım, çözüm sayım artsın diye yan hesaptan konu açıp o konuyu çözeyim, bir de üstüne yan hesabımdan, insanlar yardımcı olmaya çalışıyor diye onlarla saçma sapan konuşayım.
Yok kardeşim hiç yazmadım, tövbe tövbe.
Ardından ana hesabıma geçip bir de oradan insanların çözümlerine laf atayım.
Hocam zaten bende öyle çözmüştüm neymiş yok FPS Max 999'miş yok developer 2'miş yok modemmiş falan bunlar 60 FPS sabit sorununu çözmüyor.
Bir de üstüne geleyim insanların yorumlarına "hahaha" atıp onlar bana niye "hahaha" atıyor diye zırlayım.
Hahaha atmaya devam ediyorlar.

Konudaki arkadaşlara bu sabır nereden geliyor anlamıyorum, ben şimdiye sövüp yemiştim cezamı.

Farklı yollardan açılıyor biliyorsun değil mi? Seninle tartışmaya bile girmeyeceğim. Bilmiyorsun belli ki. Aman haksız olduğun halde haklı falan çıkmaya çalışırsın, uğraşamam.

Tamam hocam siz haklısınız konu kilitlenebilir, ömrüm çürüdü ya bir rastgele çözüm verdik diye.
Farklı yollardan açılıyor biliyorsun değil mi? Seninle tartışmaya bile girmeyeceğim. Bilmiyorsun belli ki. Aman haksız olduğun halde haklı falan çıkmaya çalışırsın, uğraşamam.
Haksız dediğin şeyi bu yol ile çözmem dışında sıkıntı yok.

Artı -5 Eksi
E NVIDIA kullanmıyorum yazardı?

Ama yazmamış işte. Yarım yamalak bırakmış, sen salladın tuttu. Diğer arkadaşlar sadece NVIDIA için çözüm sunmadı genel olarak bir çözüm sundu. Emin ol orada "NVIDIA kullanıyorum" deseydi arkadaşlar NVIDIA için çözüm verirdi.

Oyun 60 FPS sabitlendiği için akıcı oynayamıyorum. Yardım eder misiniz?

Şuna bakar mısınız? Bundan ne anlayabilir ki insan? Bu durumda da konudaki arkadaşlar genel olarak bir çözüm sunmak zorunda kalıyor. Kimse "salladım tutarsa" kafasında değil siz gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı