CS 1.6 haksız yere ban yedim!

Takımı taşıyordum, adam ban attı bana artık hiçbir SW'ye giremiyorum. Hile 87 banlandı kalıcı olarak diyor, bütün SW'ler gitti.

Hiçbir sunucuya giremiyorsanız Steam tarafından banlanmış olabilirsiniz. Oyun ne kadar eski olursa olsun VAC sistemi çalışıyor. Fakat hileleri tanıyamayabiliyor. Bilgisayarınızda hile var mıydı? Modem resetlemeyi denediniz mi? Hile kullandıysanız yardım etmiyorum.

Hiçbir sunucuya giremiyorsanız Steam tarafından banlanmış olabilirsiniz. Oyun ne kadar eski olursa olsun VAC sistemi çalışıyor. Fakat hileleri tanıyamayabiliyor. Bilgisayarınızda hile var mıydı? Modem resetlemeyi denediniz mi? Hile kullandıysanız yardım etmiyorum.

Hile hiç kullanmadım cfg bile yoktu modem resetledim hala böyle non Steam kullanıyorum.
Tam olarak ne yasagi aldiniz? Sunucu yasaklamasi almis olsaydiniz diger sunuculara girebilmeniz gerekirdi.

Bende orayı anlamadım.

Bende aynı biçimde ban yedim, hile falan kullanmıyorum zaten, bir gireyim dedim baktım hile 87 diyor...
İp resetledim olmadı, sanırım bilgisayar banı yemişim, nasıl kaldıracağım? Regedit'ten bir şeyler silmem mi gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı