CS 1.6 tam ekranda sabit 60 FPS oluyor

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Oyun Steam sürümü pencerede istediğim FPS değerini alıyor. Ama tam ekranda sabit 60 FPS alıyorum sürücüler güncel, sorun ne?

Son düzenleme:
Hocam denerim denemesine ama ben sorunu anlamak Çin kurdum TR yamayı yani ondan önce de vardı.
Kardeşim Son kez söyleyip konudan ayrılıyorum bir daha yazmayacağım sen beni görmezsin ben de seni görmem.Oradaki Fps değeri kaçı gösterirse göstersin 60 Fps üstünde fps alamazsın.Senin sanki pskikolojik sıkıntı olmuş(kötü anlamda yazmıyorum)

Kardeşim Son kez söyleyip konudan ayrılıyorum bir daha yazmayacağım sen beni görmezsin ben de seni görmem. Oradaki FPS değeri kaçı gösterirse göstersin 60 FPS üstünde FPS alamazsın. Senin sanki pskikolojik sıkıntı olmuş(kötü anlamda yazmıyorum)

Bize oyun için FPS lazım görmek için değil. FPS 300'ün üzerinde olmaya başlayınca bhop tarzı şeyler kolaylaşıyor.

Kardeşim Son kez söyleyip konudan ayrılıyorum bir daha yazmayacağım sen beni görmezsin ben de seni görmem.Oradaki Fps değeri kaçı gösterirse göstersin 60 Fps üstünde fps alamazsın.Senin sanki pskikolojik sıkıntı olmuş(kötü anlamda yazmıyorum)
60 FPS üstü, verir tabi ki. Vereceği hissiyat 60 FPS gibi olur. Vsync ne için var?

Hocam bakın ben buraya sorunumu çözmeye geldim siz alakasız bilgiler veriyorsunuz bu konu oyun ile ilgili yardım konusu siz hala boş yapıyorsunuz bu oyunda 500 FPS ile 60 FPS arasında akıcılık farkı var yani hem bir ayar tetikliyor hem de oyunda bir problem var lütfen bilmiyorsanız konuşmayın.
@messinicocugu
@Recep Baltaş
@Yener K.
@kino bir de işi çok iyi bilen arkadaşlara soralım hocam?

Mevzu nedir bilmiyorum lakin tabii ki 60 FPS ile 500 FPS arasında akıcılık farkı olacaktır eğer doğru monitör kullanılıyorsa. Konu 60Hz monitör ise önemli olan %1 low ve %0.1 low FPS değerlerinin ne durumda olduğudur.

Bunu yalnızca rekabetçi oyuna indirgememek lazım. Atıyorum RTX 2060 ile RDR2 oynarken 1600 AF ile 5600X aynı ortalama FPS'i verecektir lakin 5600X ile oyun daha akıcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu sahibine de kolay gelsin Steam ve CS:GO'ya uzak olduğumdan sorunun çözümünü bilmiyorum.

Geri
Yukarı