CS 1.6'da aynı Steam ID kullanan birisi yüzünden ban atılmış

kmpact2002

Centipat
Merhaba. CS 1.6 da ban yemişim. Admine sordum başka nick ile girmiş küfür etmişsin dedi. Ama başka adla giren ben değilim giren kişiyle Steam ID aynı gözüküyor ama IP adresleri farklı? Bu nasıl mümkün olabiliyor haksız yere ban yedim.

CS 1.6 ile Steam arasındaki bağlantıyı anlayamadım. Zaten 1.6'daki adminler kafasına göre banlayabiliyor. Saçma bir sebep sunmuş sana. Pro sv ise çok vurmuşsundur admini kızdırmışsındır :D

Nasıl yani o Steam ID'ye baktığında seni kendi hesabınamı yönlendiriyor?

Steam_1:03442 vs diye ID numarası aynı gözüküyor.

CS 1.6 ile Steam arasındaki bağlantıyı anlayamadım. Zaten 1.6'daki adminler kafasına göre banlayabiliyor. Saçma bir sebep sunmuş sana. Pro sv ise çok vurmuşsundur admini kızdırmışsındır :D
bende anlamadım çok saçma ss attı atayım mı buraya ?

Bende anlamadım çok saçma SS attı atayım mı buraya?

At istersen ama dediğim gibi adminler kafasına göre ban atabiliyor Pro serverlarında. En kötü hilesin der atar. Para yatırmadıysan farklı serverlara geç, ya da DC grubu varsa oradan farklı adminlere anlat sorunu. Zamanında, admini 5 6 kez art arda öldürdük diye az mı ban yedik :D

Steam dışından oyun oynamam ama CS 1.6'yı oynadığım zamanlar Steam dışından oynardım. Böylelikle adminler iyi oynadım diye, yalandan hile diye ban attıklarında modemi resler sonra nick değişip girerdim oyuna. 1 servarda bu yöntem işlemiyordu ama diğer servarlarda sorun yoktu.

Zaten sisteminiz yetiyorsa CS2 varken CS 1.6 tavsiye etmem.
CS2'de de ayrıca topluluk sunucularını da tavsiye etmem.

1.6 için yeni bir hile türedi status ID'lere erişibilme. Haberiniz olmadan Steam ID numaranıza erişebiliyorlar. Açığı yakalarlarsa plugin yöntemi ile belki önüne geçilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı