CS 2 çıktığında Valorant'ın çöküşe geçeceği gerçeği

Hala "erkeklik","adamlık" tartışmaları döndüğüne göre konu kapanmıştır. Biz kime neyi anlatıyoruz ki :)

Ha bu arada adamlıktan, erkeklikten bahseden fanboy CS'ciler. Dün gece CS2'nin paylaştığı güncellemeye bakın derim. Oooğğğhhhh.

CS2 gece güncelleme yayınlamadı? Arayüzü diyorsan oyun daha kapalı betada dostum ciddi misin?:D

CS oynayan biri sırf 128 tick için ziplamali ucmali oyuna gecmez diye düşünüyorum oynayanlar zaten CS'den hoşlanmadığı için oynuyor bence.

Emin ol çoğu kişi o yüzden geçti kendi arkadaşlarımdan tanıyorum CS'de global olupta geçen. TR için konuşmak gerekirse server var diye geçenlerde vardır.

Valorant oyun mantığı olarak kopyalanmış bir oyun, aynı LoL gibi. O yüzden çok şey olur, espor camiası vs. CS'ye geri dönebilir.

E-spor camiası dönmez e-spor anlamında CS oyun olarak Valorant'dan daha az başarılı Valorant yapisi gereği e-spor a daha uygun strateji anlamında.

Valorant birkaç oyunun karışımı. CS:GO'ya rakip olarak çıkarılmış bir oyun. 2014 de ki görüntüleriden çok bir farkı yok beta da bile 2014'ten daha kötü gözüküyordu. Oyun bug dolu karakter çeşitliliği falan güzel hoş ama oyunda denge yok. Bir de oyunun ortamından bahsetmeye gerek bile yok :D oyun çocuksu grafiklere silahlara sahip adama sıktığında kan bile çıkmıyor vuruş hissi yok. %30-%40'ı kadın oyuncuların oluşturduğu bir topluluk o yüzden CS'ye göre daha renkli olması normal boş oyun.

Vay be kan bile fışkırmıyor mükemmel bir eleştiri.

Valorant beta sürecinden biraz sonra pisliğe sardı zaten bence. İğrenç bir eşleştirme sistemi, girince çıkması imkansız elo hell mevzusu vs. hatta elo hell iyi oynasanız bile düşüyorsunuz çünkü direk ranklar sıkıntılı. Kendi adıma konuşayım ben rankıma göre iyi oynuyordum. Oyunu gümüş 2 de bıraktım. Bıraktığım rankta son maçtaki skorum 39 3 13 gibi bir şey. Siz ne kadar oynarsanız oynayın düzgün derecelenmeyen oyuncular yüzünden düşebilirsiniz. O yazdığım maçta ben rank düştüm. O günden beri Max 2 maç agalarla falan atmışımdır. PC kısmını bilmiyorum ama mobil için Wild Rift'te de var biraz bu olay sanki. Wild Rift'te çünkü bir Win bir Win'dir. Valorant gibi kp sistemi yok. Orada da iyi oynadığımı düşünüyorum. Riot'un oyunlarında tek beğenmediğim şey bu rütbeleme olayı sanırsam.

Hocam bende öyleydim 40 vuruyordum ama maçı kaybediyorduk yüksek ranklara çıkınca fark ettim ki o 40 vurduğun adamı nerede vurduğun ne zaman vurduğun çok önemliymiş ve üstüne takım oyunu olmadan Valorant da maç kazanamiyorsun karşı takım takım gibi oynamayinca 5 v 5 CS:GO benzeri bir şey oluyor.

Kanka 3 ay oynadım ben bu Valorant'ı. Böyle 5 6 maç art arda atabilen biri değilim. Ben sana söylüyorum ben o gümüşte 40 vurup düştüğüm gün net karar verdim Riot eşleştirmeyi beceremiyor. Sadece Valorant değil tüm oyunları böyle bence.

Hocam gamesense olayına bir bakın derim eskiden bende böyle diyordum fakat yüksek ranklara çıkınca neden 30 40 vurup da kaybettiğimi anladım.

Son düzenleme:
E-spor camiası dönmez e-spor anlamında CS oyun olarak Valorant'dan daha az başarılı Valorant yapisi gereği e-spor a daha uygun strateji anlamında.

Vay be kan bile fışkırmıyor mükemmel bir eleştiri.

Hocam bende öyleydim 40 vuruyordum ama maçı kaybediyorduk yüksek ranklara çıkınca fark ettim ki o 40 vurduğun adamı nerede vurduğun ne zaman vurduğun çok önemliymiş ve üstüne takım oyunu olmadan Valorant da maç kazanamiyorsun karşı takım takım gibi oynamayinca 5 v 5 CS:GO benzeri bir şey oluyor.

Hocam gamesense olayına bir bakın derim eskiden bende böyle diyordum fakat yüksek ranklara çıkınca neden 30 40 vurup da kaybettiğimi anladım.
Ne? E spor olarak Cs daha mı az başarılı? Dostum daha Valorant'ın fikiri ortada yokken Cs oyunculara dahi para kazandıran E spor turnuvaları düzenliyordu. Hala da düzenliyor. Ortadaki para Valorant'ın 3 katı gibi birşey yanlış araştırmadıysam. Oyunun taktikselliğini fazla abartıyorsun bu lol değil. Yetenekleri var diye oyun harika stratejik olmuyor. Ya da E spora daha uygun olmuyor. Valorant'a geçiş yapan E sporcu veya yayıncıların büyük çoğunluğu Cs'den gelme. Shroud mesela. Valo oynuyor mu bilmiyorum ama Cs E sporcusu olarak ünlendi. Onun gibi tonla yayıncı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı