CS 2'nin ve Valorant'ın iyi yanları

Hile yuvası mapler diyorsun ya işte, ne demek çok hile yok. 😀
Hile yuvası mapler 1 tane, oyundaki tüm mapler 10 tane. O mapte hile gelmiyor demedim, o mapte hile geldiği için o oyunda çok hile var demek doğru değil. Sözelcisin sanırım.

Tamam da hocam benim gibi hiç arkadaşı olmayan insanlar da oyunda birileri ile konuşmak istiyor. 5 li takımım olsa ben takmam zaten. 20 30 saat oynadım CS:GO'yu, harbiden de hepsi Сука Блять diye bağırıyor.
Davet at o zaman oyuncu arama bölümünden.

CS'yi savunmadım :D
Sadece size hile gelmemesi konusunda öneri verdim.
Hocam CS' yi ben de çok severim ama burada patladım :D.

Son düzenleme:
Davet at o zaman oyuncu arama bölümünden.

Hocam CS' yi ben de çok severim ama burada patladım :D.
Yok hocam, CS'yi övmedim ki arkadaşa. Mirage'de hayvan gibi hile gelir, ve Mirage'de çok hilenin olması oyundaki tüm maçlarda çok hile geliyor anlamına gelmiyor. CS'de hile yok demedim, geliyor elbet. Valorant'ta da geliyor. Sadece hile gelmemesi için öneri yaptım, fakat CS oynuyorum diye 2 maptan başka map girmeyenler biraz sinirlendi sanırım :D

5 ping alabilecekken neden 45 alasınızki?
Ayrıca prof bir Türk oyuncunun ping yüzünden takımından atıldığını da unutmayın.

45 ping alıp alman fransız veya en kötü Rus'la oynamak varken neden 5 ping ama 8 yaşında veletle oynayayım.

45 ping alıp alman fransız veya en kötü Rus'la oynamak varken neden 5 ping ama 8 yaşında veletle oynayayım.

Hocam ne olursa olsun 45 pingi 5 pinge değişmem. Oyunu çok seviyor gibi duruyorsunuz muht 1000+ saatiniz vardır. Bulun 4 kişi hep birlikte 5 pingle oynayın.
Valorant oynamama rağmen şunu rahatça söyleyebilirim.
Prime olmuş 250TL oyunu oynayan kitlenin %90'ı 5 yaşındaymış gibi bir algı yaratmanın lüzumu yok. Ben Valorant'ta da çocuklara denk gelmiyorum, millet sanırım demir/bronz/gümüş elodan çıkamıyor orada çocuk olması çok normal.
CS:GO'da da gümüş- nova 1 arası çocuk olabilir elbet ama hem biraz rank yükselterek hem de Prime ile çocuklara denk gelinmeyeceğini ikimiz de biliyoruz.

İlk olarak skin işi kişiseldir. Artı Bir yön olarak sayılmaz. Ben cs skinlerini valorant'a karşı tercih ederim. İkinci olarak taktiksellik olarak cs daha üstün bir oyun. Her karakter eşit. Bu yüzden aklını kullanman ve taktiksel olman gerekiyor. Valorantta ise hangi karakteri oynadığına göre clutch vb durumların İhtimalleri artıyor. Bu da taktikselliği azaltıyor.

Son olarak "tahtını sallama" olayı falan yok. Valorant'ın ortalama oyuncu sayısı normal zamanlarda CS'nin yarısı kadar anca ediyor. Maksimum oyuncu sayısı olarak da CS önde. Turnuva izleyici şatolarından bahsetmiyorum bile. CS'yi batirabilecek tek oyun CS'dir. Bunu da source 2 duyurulduğunda gördük. Valorant yayını yapan kaç kişi kaldı?

Valorantı bi kere deneyimledim bi maça girdim heryerden ışık patlama skiller havada uçuşuyor çocuk parkı gibi ciddiyet yok direk sildim.

Riot vs Valve rekabeti işte. DotA ile başladı.
Valve her zaman taktiksel ve ustalaşması zor oyunlar yaptı.
DotA 2, CS:GO
Riot ise daha böyle canlı ve çizgi film misali duran grafikli alışması basit oyunlar yaptı.
LoL, Valorant.

Hocam Valorant CS:GO'ya oranla daha taktik ağırlıklı bir oyun 2 oyunun da e-spor maçını analiz et görürsünüz Valorant taktik anlamında 3 yaka önde CS:GO'dan

Arkadaşlar kusura bakmayın ama Valorant da taktik yok strateji yok demek nasıl bir kafa takım oyunu oynamazsanız adamların üstüne koşarsaniz sadece zaten oyundan zevk alamazsınız o roller boşuna yok sen tek başına 5 kişiyi öldüremezsin CSdeki gibi takım oyununa uymak zorundasın ve Valorant da her ajan yetenegi bir kombinasyondur onu atacağın yer belki de maçın kaderini belirler yanisi demek istediğim ajanları oynamayı bilmeden Valorant da taktik yok strateji yok demek çok komik bir duruma düşürüyor sizi gamesense denen olayı çözemediğiniz için burada oynanış sistemine laf atıyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı