CS 2 çıktığında Valorant'ın çöküşe geçeceği gerçeği

Ne? E-spor olarak CS daha mı az başarılı? Dostum daha Valorant'ın fikiri ortada yokken CS oyunculara dahi para kazandıran e-spor turnuvaları düzenliyordu. Hala da düzenliyor. Ortadaki para Valorant'ın 3 katı gibi bir şey yanlış araştırmadıysam. Oyunun taktikselliğini fazla abartıyorsun bu LoL değil. Yetenekleri var diye oyun harika stratejik olmuyor. Ya da e spora daha uygun olmuyor. Valorant'a geçiş yapan e sporcu veya yayıncıların büyük çoğunluğu CS'den gelme. Shroud mesela. Valorant oynuyor mu bilmiyorum ama CS e sporcusu olarak ünlendi. Onun gibi tonla yayıncı var.

Dostum konu para değil anlamadın sanırım CS:GO oynanışı gereği daha az başarılı e-spor da hani e sporda takım oyunu stratejiler ön planda ya Valorant da kendi oynanışı gereği CS'den daha iyi olmak zorunda zaten yetenekleri var diye harika strateji olmuyor dediğin anda ciddi olmayı kestim iyi sosyaller.

Dostum konu para değil anlamadın sanırım CS:GO oynanışı gereği daha az başarılı e-spor da hani e sporda takım oyunu stratejiler ön planda ya Valorant da kendi oynanışı gereği CS'den daha iyi olmak zorunda zaten yetenekleri var diye harika strateji olmuyor dediğin anda ciddi olmayı kestim iyi sosyaller.
Tamam Valorant fanboyu. Oynanışı gereği daha az başarılı olduğuna da sen karar veriyorsun sanırsam. Konu parayla ve bilinmişlik ile alakalı. Senin fikrin değil bunlar bir oyunun E spor ünvanını belirler. Yetenek olarak ultileri hariç öyle aman aman farklılıkların olmadığını sen de biliyorsun. Kör atmak yanıcı atmak sis atmak bunların Cs'de de olduğunu biliyorsun değil mi? Ultiler zaten dakika başı kullanılamıyor. Hadi dediğin gibi olsun. Daha taktiksel olsun. Sonuç değişir mi? Cs her halükarda E spor konusunda Valorant'ı solluyor. Bu öznel değil nesnel bir gerçek demin anlattım neden öyle olduğunu.

Tamam Valorant fanboyu. Oynanışı gereği daha az başarılı olduğuna da sen karar veriyorsun sanırsam. Konu parayla ve bilinmişlik ile alakalı. Senin fikrin değil bunlar bir oyunun e-spor ünvanını belirler. Yetenek olarak ultileri hariç öyle aman aman farklılıkların olmadığını sen de biliyorsun. Kör atmak yanıcı atmak sis atmak bunların CS'de de olduğunu biliyorsun değil mi? Ultiler zaten dakika başı kullanılamıyor. Hadi dediğin gibi olsun. Daha taktiksel olsun. Sonuç değişir mi? CS her halükarda e-spor konusunda Valorant'ı solluyor. Bu öznel değil nesnel bir gerçek demin anlattım neden öyle olduğunu.

Konu para ise eğer Valorant'ın resmi turnuvalarında masters ve champions 1 milyon dolar ödüllü aklınızda bulunsun.

Tamam Valorant fanboyu. Oynanışı gereği daha az başarılı olduğuna da sen karar veriyorsun sanırsam. Konu parayla ve bilinmişlik ile alakalı. Senin fikrin değil bunlar bir oyunun e-spor ünvanını belirler. Yetenek olarak ultileri hariç öyle aman aman farklılıkların olmadığını sen de biliyorsun. Kör atmak yanıcı atmak sis atmak bunların CS'de de olduğunu biliyorsun değil mi? Ultiler zaten dakika başı kullanılamıyor. Hadi dediğin gibi olsun. Daha taktiksel olsun. Sonuç değişir mi? CS her halükarda e-spor konusunda Valorant'ı solluyor. Bu öznel değil nesnel bir gerçek demin anlattım neden öyle olduğunu.

Hadi konu para olsun neden çogu e sporcu Valorant'a geçiş yaptı o zaman CS iyi para veriyor ya hani.

Konu para ise eğer Valorant'ın resmi turnuvalarında masters ve champions 1 milyon dolar ödüllü aklınızda bulunsun.

Hadi konu para olsun neden çogu e sporcu Valorant'a geçiş yaptı o zaman CS iyi para veriyor ya hani.

CS 2 çıkınca e sporcuların smoke ve molotof için CS 2'ye döneceğini mi sanıyorsun hahahaha.

Adamlar oyunu 7 yıl boyunca oynadı ve sıkıldılar CS artık köklü güncellemeler getirmediği için herkes Valorant'a geçiş yaptı.

CS:GO oynanışı gereği daha az başarılı.

Buna da çok fazla güldüm hocam Allah da sizi güldürsün.

Valorant da kendi oynanışı gereği CS'den daha iyi olmak zorunda zaten yetenekleri var diye harika strateji olmuyor dediğin anda ciddi olmayı kestim iyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video bitene kadar izleyin lütfen.

CS 2 çıkınca e sporcuların smoke ve molotof için CS 2'ye döneceğini mi sanıyorsun hahahaha.
Cs son turnuvasında 1.2 m dolar veriyor. Valorant yeni çıkmıştı ve deli gibi izleniyordu çünkü. O kafayla bakıyorsan Mithrain niye Pubg pcden Pubg mobil'e geçti? İki sorunun da yanıtı aynı. Demin de söyledim. Senin harika oyunun Valorant daha taslak bile değilken Cs E spor turnuvaları yapıp oyuncu rekoru kırıyordu. Şimdi gelip ''A-Ama Valo'nun oyuncusu daha fazla'' dersin sen. Öyle çünkü oyun bedava :D. Ayrıca ben Cs2 çıkınca E sporcular geri döner demedim çanaktan bilgi sallamayalım lütfen. Zaten son yazdığın cümlede Valorant kitlesine ait olduğunu iyice belli etmişsin fanboy. Düzgün bir argüman yok birşey yok öznel düşünceni çıkmışsın gerçekmiş gibi anlatıyorsun. Neyse konuyu okuyanların çoğu sabah kalkıp mesajlarına haha spamlayınca anlarsın belki.

CS son turnuvasında 1.2 m dolar veriyor. Valorant yeni çıkmıştı ve deli gibi izleniyordu çünkü. O kafayla bakıyorsan mithrain niye PUBG PC'den PUBG Mobile'e geçti? İki sorunun da yanıtı aynı. Demin de söyledim. Senin harika oyunun Valorant daha taslak bile değilken CS e-spor turnuvaları yapıp oyuncu rekoru kırıyordu. Şimdi gelip "a-ama Valorant'nun oyuncusu daha fazla" dersin sen. Öyle çünkü oyun bedava :D. Ayrıca ben CS2 çıkınca e sporcular geri döner demedim çanaktan bilgi sallamayalım lütfen. Zaten son yazdığın cümlede Valorant kitlesine ait olduğunu iyice belli etmişsin fanboy. Düzgün bir argüman yok bir şey yok öznel düşünceni çıkmışsın gerçekmiş gibi anlatıyorsun. Neyse konuyu okuyanların çoğu sabah kalkıp mesajlarına haha spamlayınca anlarsın belki.

Dostum makale mi yazıyoruz burada buradaki herkesin söylediği şeyler kendi fikirleri komik olma lütfen.

Adamlar oyunu 7 yıl boyunca oynadı ve sıkıldılar CS artık köklü güncellemeler getirmediği için herkes Valorant'a geçiş yaptı.

Buna da çok fazla güldüm hocam Allah da sizi güldürsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video bitene kadar izleyin lütfen.

Tabii olm adamlar sıkıldı ya değil mi değil mi konu burada para arkadaşım benim profesyonel oyuncular CS:GO'dan ayrıldı çünkü Valorant da kendilerine daha iyi bir pozisyon bulabilirlerdi ki buldular da.

Dostum makale mi yazıyoruz burada buradaki herkesin söylediği şeyler kendi fikirleri komik olma lütfen.

Konuşmayın o zaman herkesin kendi fikri sonuçta sonuç belli CS 2 Valorant'dan kat kat daha iyi olacak ve Valorant hiçbir zaman CS'yi geçemeyecek çeşitlilik her zaman iyi bir şey değildir şu para israfı oyuna para yatıranlara üzülüyorum gerçekten

Tabii olm adamlar sıkıldı ya değil mi değil mi konu burada para arkadaşım benim profesyonel oyuncular CS:GO'dan ayrıldı çünkü Valorant da kendilerine daha iyi bir pozisyon bulabilirlerdi ki buldular da.

Bir grim Reaper atasözü der ki: CS son turnuvasında 1.2 m dolar veriyor.

Konuşmayın o zaman herkesin kendi fikri sonuçta sonuç belli CS 2 Valorant'dan kat kat daha iyi olacak ve Valorant hiçbir zaman CS'yi geçemeyecek çeşitlilik her zaman iyi bir şey değildir şu para israfı oyuna para yatıranlara üzülüyorum gerçekten.

Ben Valorant CS'yi geçecek demedim dostum çeşitliligini beğendiğim için Valorant oynuyorum ya akıllım.

Ben Valorant CS'yi geçecek demedim dostum çeşitliligini beğendiğim için Valorant oynuyorum ya akıllım.

O zaman sus neyin tartışmasını yapıyorsun kimine göre CS daha iyidir kimine göre Valorant neyin yarışını yapıyorsunuz burada kim daha çok para verecek mi öyleyse cevabını verdim zaten.

Kusura bakma da o zaman çıkıp kendi fikrini böyle AB tarafından doğrulanmış gibi anlatmayacaksın. Yazdığım her yazıda nesnel konuştum. Gidiyorsun adamın ''Kendi fikrine'' kan fışkırmıyor dostum mükemmel eleştiri diye yazı yazıyorsun. İşine hangisi gelirse. Birine karar ver ona göre oynayalım.

Geri
Yukarı