CS2'de ayarsız hitboxlar ciddi anlamda kötü

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çok yüksek derecede CS lover olarak bu konuyu açmak içimden gelmiyordu fakat artık gerçekten ne forumda CS2'yi bekleyin arkadaşlar çok yeni oyun, bekleyin eskiden yaptılar şimdi de yaparlar diyerek savunmak istemiyorum. Gece karşıma çıkan hitbox videosu gerçekten hiç iç açıcı değil. Bunu Valve üzerinden mail ile de gönderdim bir makale ile fakat gerçekten CS 1.6'nın zamanındaki hatalardan biri olmuş bu. Nereye gidiyor bu CS2 ya da nereye gidecek bilmiyorum.
Maçta böyle bir pozisyon ile karşılaşırsanız tilt olmayın diye açıyorum bu konuyu. Siz vuruyorsunuz arkadaşlar, CS vurdurmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1696754221131.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başıma bu gelse çıldırırdım.

Ben de ilk bunu gördüğümde oha falan dedim ancak başka bir sorun var gibi. Ya da hitboxlar hala bozuk ancak o videodaki kadar bozuk değil. Çünkü aşağıdaki video da arkadaş hitbox göstergesinin yanlış gösterdiğini söylüyor. Ki gerçekten öyle. Hitbox sağda göstermesine rağmen adamın tam sol kafasının ucuna sıkıyor ve adam ölüyor.

CS:GO'da olanın aynısı, hatırlayanlar hak verecektir, CS:GO ilk çıktığından hitboxlar aynı bunun gibi bozuktu, zamanla adam ettiler.
Aynı şey CS2 içinde geçerli, 2-3 ay sürecek gibi düzelmesi.

Geri
Yukarı