CS 2 hassasiyetinin Valorant'a dönüştürülmesine rağmen Valorant hassasiyeti daha kontrolsüz geliyor

Fuzuliemir

Hectopat
CS2 1.2, Valorant'ta 0.35 sens kullanıyorum. sens converter'dan çevirdim 0.377 yazıyor ama 0.35 yapmama rağmen Valorant'ta sens çok daha hızlı ve kontrolsüz geliyor, nedendir? Saf girdi süresi tikli

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedeni iki oyunun fov ile adlandırılan ayarından kaynaklıdır. Aynı oyun motoru aynı seçenekler barındırmadığı için hissiyatları farklı geliyordur. Wievmodel fovundan bahsetmiyorum çözünürlük fovu.

İki oyunu da oynarken DPI ayarı aynı mı? Mesela birisinde 400 iken diğerinde 800 olabilir. Bazen fare yazılımları da otomatik olarak bu düzeltmeyi yapabiliyorlar.

4.3 Valorant'ta 4.3

İlk yazdığım durumun olduğunu düşünüyorum Valorant da sadece HUD 4:3 değişiyor CS de bütün oyun içi görüntü 4:3 değişiyor. Bende çok kafa patlatmıştım bu fark işine iki oyunda dikkatli bakarsanız fov farkı var görüş fovu silah fovu değil anlatmak istediğim. Valorant da bence bu fov 90'a yakın CS de ise 80'a yakın. Burada hissiyatı farklı kılıyor iki oyuna girince oyun içi hassasiyet akıcı gelmiyor birinde. Uzun uzun konuştum belki en iyi çözüm kendinizi 16:9 a adapte etmek Valorant'dan dolayı ben Valorant'ı oynamıyorum 4:3 görüntüyü yaymadığı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı