CS 2 için Ghosting olmayan monitör önerisi

HertyuJi

Zeptopat
Daha fazla  
Bütçe maksimum 10k FPS oyuncusuyum. Özellikle CS2 oynuyorum. Ghosting olmayan güzel bir monitör arıyorum bu 3'ü arasında kaldım. Fakat ASUS daha çok hoşuma gitti gibi i Dell olan model de beyazları sarımtırak gösteriyor diye epeyce bir şikayet gördüm.

Hocam onlar pahalı bütçeyi aşıyor

Hocam farklı bir kaç yere daha sordum da dell ve viewsonicin gecikme değeri daha düşük daha iyidir diyorlar , doğru olabilir ama asus çok hoşuma gitti benim sizin yorumunuz nedir
Ben kullanıyorum 5 aydır herhangi sorun varsa sor, kafam çok dahat hiç sıkıntı çekmedim. Hem 270hz hemde 1ms gtg. Ha gerçekten 1ms mi bilmem ama gayet performanslı ve kaliteli.

Ben kullanıyorum 5 aydır herhangi sorun varsa sor, kafam çok dahat hiç sıkıntı çekmedim. Hem 270hz hemde 1ms gtg. Ha gerçekten 1ms mi bilmem ama gayet performanslı ve kaliteli.
Hocam ben şuan samsung odyssey g3 kullanıyorum hiç memnun değilim çok ghosting var değişmek istiyorum , asusta ghosting varmı ne derecede var

FPs oyunları için idealmidir siz oynuyormusunuz deneyimleriniz neler

Birde kusura bakmayın hocam ben benim yukarıdaki belirttiğim asustan bahsediyorsunuz sandım sizin attığınız farklıymış benim attığım ile çok bir farkı var sizinkinin

Şİmdi şöyle az bir para vermiyoruz o yüzden asansör sistemi olsun istitorum

Hocam ben şuan samsung odyssey g3 kullanıyorum hiç memnun değilim çok ghosting var değişmek istiyorum , asusta ghosting varmı ne derecede var

FPs oyunları için idealmidir siz oynuyormusunuz deneyimleriniz neler
2-3 saat aralıksız cs oynadığım zamanlar oldu bu aralar aralıksız 1.5-2 saat falan oynuyorum neyse, adamı olduğu gibi görüyorum adam daha çıkarken adam son W'ye basışını yapıyor AWP'mi alıyorum vuruyorum. Daha beni göremeden. Baya bir hızlılık payınız oluyor. İnsanlar 60-144-165hz de kalıp siz 270hz de olunca baskın güç siz oluyorsunuz. Fast IPS ve 1ms gtg olması ilede baya gecikmesiz oluyor. Ghosting testi nasıl yapılıyor bilmiyorum birisi yazarsa fotoğraf atarak cevaplayabilirim.

2-3 saat aralıksız cs oynadığım zamanlar oldu bu aralar aralıksız 1.5-2 saat falan oynuyorum neyse, adamı olduğu gibi görüyorum adam daha çıkarken adam son W'ye basışını yapıyor AWP'mi alıyorum vuruyorum. Daha beni göremeden. Baya bir hızlılık payınız oluyor. İnsanlar 60-144-165hz de kalıp siz 270hz de olunca baskın güç siz oluyorsunuz. Fast IPS ve 1ms gtg olması ilede baya gecikmesiz oluyor. Ghosting testi nasıl yapılıyor bilmiyorum birisi yazarsa fotoğraf atarak cevaplayabilirim.
Ufo test ile yapabiliyorsunuz hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı