Ghosting olmayan monitör önerisi

Lxios111

Centipat
Daha fazla  
Selam, zamanı olan arkadaşlar aşağıdaki ghosting olmayan ya da sorun çıkartmayacak monitörlerden hangilerini almamı tavsiye edersiniz?

1.Monitör
2.Monitör
3.Monitör
(3.monitör bana kendini çerceveleri büyük olduğundan estetik olarak kendini biraz ele veriyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağolun hocam Önerileriniz için 😀

@Sad Frog Hocam merhaba monitörü aldım çok şükür fakat hdmi ile bağladım 120 hz şuan fakat ufo testini yaptığımda 3 tane ufo görüyorum sebebi nedir

Laptop'a mı masaüstüne mi bağladınız? Sistem APU mu(yani harici ekran kartı yerine işlemcinin dahili ekran kartı) yoksa harici ekran kartı var mı? APU ise işlemciyi ve anakartı atın. Bir de HDMI ile mi DP ile mi bağlandınız? 3 tane ufo görmenizin sebebi 120Hz'de olması yüksek ihtimal.

Laptop'a mı masaüstüne mi bağladınız? Sistem APU mu(yani harici ekran kartı yerine işlemcinin dahili ekran kartı) yoksa harici ekran kartı var mı? APU ise işlemciyi ve anakartı atın. Bir de HDMI ile mi DP ile mi bağlandınız? 3 tane ufo görmenizin sebebi 120Hz'de olması yüksek ihtimal.
hocam pc yi 1 ay sonra toplicam için laptopa bağladım ama normalse sıkıntı yok diğer herşeyi çok güzel teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı