CS 2 ne zaman çıkacak?

Muhtemel tahminler:
-Çinliler tarafından 14 Haziran öngörülmüştür. Neden bu tarih çünkü hackerone adlı şirketin CS2 bug testing ile olan işi 14 Haziran'da bitiyor.
-15 Temmuz diye bir söylenti de var. CS2 videolarının birinde 3-4. saniyede sağ altta 15 Temmuz tarihini belli edip "i think we should do this" tarzında bir yazı yazıyor.

-Çinliler tarafından 14 Haziran öngörülmüştür. Neden bu tarih çünkü hackerone adlı şirketin CS2 bug testing ile olan işi 14 Haziran'da bitiyor.

Bug test biter bitmez oyun sunulmuyor ya piyasaya bence bu değildir. Ben de Game testerlık yaptım başka oyunlarda, rapor bittikten sonra değerlendirme toplantısı yapılıp son halini alıyor oyun veya hiçbir şey değişmese bile yine bir toplantı yapılıyor. Tak diye sunmuyorlar yani hele Valve hiç riske atmaz. Bence temmuz veya haziran sonu daha olası.

Daha öncelerinde güncelleme tarihlerini tam 12'den sızdıran bir Twitter kullanıcısı adını hatırlamıyorum.
Güvendiği kaynaklarının ve kendi araştırmalaraına göre 14 Haziran'da çıkacağını söylüyor. Çinliler tarafındanda öngürülmüş 14 Haziran'da çıkacağı yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi.
şu CS2 çıkmadan da bir DENZEL CURY ULTİMATE müzik kitini EZ4ENCE ile takas edebilsem süper olacak var mı yapmak isteyen

14 Haziran'da açık beta testlerinin başlayacağını düşünüyorum, temmuz sonu ve ağustos ayında ise tam halinin yayımlanacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı