CS 2 seçkin almak mantıklı mı?

Merhaba. CS 2 çıktı bildiğiniz üzere seçkin alsam parasını çıkarır mıyım? Kasa olayları falan varmış sanırsam bu işlerin içinde olanlar anlatabilir mi, kaç ayda çıkarırım nasıl bir süreç olur?

Parayı çıkartırım düşüncesi ile oyun satın almak saçma bir hareket. Bir gün Hal'e gidip domates kasası taşısan 400 TL civarı harçlık alıyorsun zaten kolay para.

Uzun vadede çıkarırsın haftalık 30 TL civarı bir gelirin var ekstra şanslı olmazsan.

Ben 250 tl ikenm almıştım yanlış hatırlamıyosam nisan ayında aldım 1.5 ay sonra parası çıkmıştı ondan sonra kar kasalar.

Her kasa min 15 her hafta 1 kasa sadece kasalarla min 2 ay Max 6 ayda çıkarılabilir çünkü 30 TL'lik kasa düşüyor genelde

Birkaç ay önce 250 TL iken 200 TL'ye getirmiştim Nays ile hatta konusunu da açmıştım. O şekilde eğer kampanya devam ediyorsa %20 ucuza alabilirsin. 1 hafta içinde iade ediliyordu. Kesinlikle de değer parası çıkıyor zaten.

Haftanın ilk seviye atlamasında karşınıza bir menü gelerek 4 eşya arasından bir seçim yapmanız istenir. Bu eşyalardan biri kasa, biri grafiti diğerleri silah kaplaması olur. Tercihen en değerli veya göze güzel geleni seçecek şekilde 2 eşyada tercihte bulunursunuz ve bu eşyaları daha sonra Topluluk Pazarı üzerinden satabilir ya da takas yapabilirsiniz.

Seviye atlamak için oyunu oynamanız yeterli. Bu işin içinde olmak diye bir şey yok. İnsanları oyunu oynuyor ve maç sonlarında eşyalardan faydalanıyorlar, hepsi bu.

Ne kadar zaman sonra kârâ geçeceğiniz ise şansınıza bağlı. Değeri değişken birçok eşya var.

Size önerim para kazanmak için değil, daha pürüzsüz ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak için almanız. Sevmediğin bir oyunu sırf biraz para kazanayım diye saatlerce oynamak ne kadar mantıklı?

Birkaç ay önce 250 TL iken 200 TL'ye getirmiştim Nays ile hatta konusunu da açmıştım. O şekilde eğer kampanya devam ediyorsa %20 ucuza alabilirsin. 1 hafta içinde iade ediliyordu. Kesinlikle de değer parası çıkıyor zaten.
Hala devam ediyor, 3 günde para geri dönüyor. Ama sırf kasa için alınacaksa önermem.

Geri
Yukarı