CS 2'de seçkin almak hala mantıklı mı?

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, CS 2 seçkin fiyatı 15 dolar oldu biliyorsunuz. +banka komisyonu(Papara) ile beraber ortalama 477₺ gibi bir fiyata denk geliyor. Almak mantıklı mı?

Eğer oyunu sık ve düzenli oynuyorsanız 477₺'yi çıkarır üzerine daha da çok para yaparsınız. Şu camiada oynayıp para kazanabileceğiniz tek oyun. Aktif pazara sahip olduğu için sattığınız ürünler şak diye satılıyor.

Aktifsen mantıklı, ama en az bi 3-4 ay oynaman gerekiyor şansın düşükse... Ben aptallık edip 275 liraya aldım ve şimdi cs2 ye sistemim yetersiz kalıyor kasamıyorum kasa. O zaman yaz indirimlerinde 275 liraya oyun alsaydım bidaha steam mağazaya bile girmezdim. Ama şuan dolar olduğu için alabilirsin aktifsen.

Merhaba dostlar, CS 2 seçkin fiyatı 15 dolar oldu biliyorsunuz. +banka komisyonu(Papara) ile beraber ortalama 477₺ gibi bir fiyata denk geliyor. Almak mantıklı mı?

Kanka şöyle diyeyim eskisi gibi değerli kasa çıkmıyor ben 3 ayda 10 dolar kasabildim ama haftada 1 oynuyorum oda kasa için değer mi dersen bilmiyorum değer bence yani sırf para için değil de kafa dağıtmak içinde iyidir CS ve kasa konusuna gelirsek 30 centlik kasalar çıkıyor artık genellikle bir de 10 centlik skin bana 3 ayda dolar kuru değiştikten sonra sadece 1 kez değerli bir skin geldi oda 5.21 dolardı önerir misiniz derseniz öneririm cashback sağlayan kartla alman iyi olur Tosla'da %50 cashback vardı ve çok büyük beklenti yapma mesela ben Dying Light 2 alacağım oyun indirimde 20 dolar 10 dolar biriktirdim 10 dolara falan gelecek işte.

Sağ olun yanıtladığınız için alayım o zaman para kazanmam için ne yapmam lazım peki kasayı haftalık mı veriyor yoksa rekabetçi oynayıp maç kazanınıp rütbe arttırınca mı onu da söyler misiniz?

Peki her rütbeye bir kasa mı yoksa haftalık 1 mi? Yani haftada 2 rütbe atlasam 2 kasa açabilir miyim?

Rütbe dediğimiz seviye bu arada "Rank" ile karıştırma. Elo önemli değil sadece oynayıp seviye atlaman lazım. Haftada 1 kasa veriyor. Salıyı çarşambaya bağlayan gece sıfırlanıyor.

Geri
Yukarı