CS 2 seçkin parasını çıkartır mı?

Merax

Picopat
Daha fazla  
Merhaba seçkin alsam parasını çıkartır mı? Bir de CS 2 az oynuyorum her hafta kasa veriyor ya oynamama gerek var mı o kasayı almak için?

Oynamaya gerek var her hafta verilecek kasa için. 2 el rekabetçi yeterli sanırım. Ayrıca seçkin parasını çıkarıyor.

her hafta 4 tane ödül seçeneği veriyor garanti olarak 1 adet skin ve 1 adet kasa oluyor diğerleri spray diye hatırlıyorum her hafta çarşamba gecesiydi galiba yenileniyor. Yenilendikten sonra 2-3 el atın rekabetçide zaten sonra seçim hakkı verecek size menüye döndüğünüzde 4 tane ödülden 2 tanesini seçiyorsunuz.

Çıkartır, oynamana ve şansına bağlı 3-6 ay arasında aynı parayı kazanıyorsun. Ama çok oyuncu kaybetti bu kasa düşürme işi devam eder mi bilemiyorum. Etse bile itemler basitleşebilir. CS2 kesinlikle Valve'a eskisi kadar kazandırmıyor.

Oynamana gerek var, oynayış ve kazanmana göre değişir. Ben genelde 3-4 maçta çıkartıyorum kasa. ben parasını 3-4 ay içerisinde kazanmıştım sanırım.

Evet seviye atlaman lazım alabilmek için. Düzenli haftada 1 XP barı ortalama 5 rekabetçi maça doluyor kazanırsan. Çıkartıyor fakat şansına bağlı. İlk haftadanda çıkartabilir 2 aydada.

2 el rekabet maçından sonra 1 kasa düşürdüğünüzü farz edersek parasını rahatlıkla çıkarır uzun vadede. Bence hala alınır hilelere karşı da müthiş önlem.

Merhaba seçkin alsam parasını çıkartır mı? Bir de CS 2 az oynuyorum her hafta kasa veriyor ya oynamama gerek var mı o kasayı almak için?

Kasa fiyatları bayağı bir düştü, nisan ayı gibi bu soru sorulsa maksimum 2 aya çıkarırsınız derdim ama şu an düşme ihtimali yüksek olan kasa havuzundakilere bakılırsa 8 ay gibi bir sürede parası çıkar anca, 20 dolarlık Sticker Kapsülü 2'yi veya 50 dolarlık Bravo Case'i dahil etmiyorum onlar biraz fazla nadir.

Yeni konular

Geri
Yukarı