CS 2 trade up fabrikadan yeni çıkmış silah verdi

Fallen_Kingdom

Decapat
Yer
İtalica
Selam arkadaşlar, bugün trade up denemek istedim sanırım bir hata ile karşılaştım. 3 adet görevde kullanılmış silah ile 7 adet az aşınmış silahı birleştirdim fabrikadan yeni çıkmış silahı verdi. Tereddüt ettim az aşınmış silah verecek diye benim için sürpriz oldu. Soran olursa silah AK-47 avcılık sporu.

Selam arkadaşlar, bugün trade up denemek istedim sanırım bir hata ile karşılaştım. 3 adet görevde kullanılmış silah ile 7 adet az aşınmış silahı birleştirdim fabrikadan yeni çıkmış silahı verdi. Tereddüt ettim az aşınmış silah verecek diye benim için sürpriz oldu. Soran olursa silah AK-47 avcılık sporu.
Floatlara bağlı olarak bir üst kademeyi verebiliyor lakin sizinki de şans olmuş. Güle güle kullanın.

Avcılık sporu ıcın neyı trade up yaptınız hocam bılgı verırsenız sevınırım.

6 adet Clutch 2 adet yılan koleksiyonu 1 adet spektrum 1 adet parçalanmış ağ koleksiyonu. Float değerlerine baktım o kadar iyi değillerdi.

Tam olarak anlamadım hocam bıraz daha acarsanız sevınırım kan sporu AK-47 en sevdıgım AK-47 bunun ıcın en azından bir şey deneyebılırım.

Bazı koleksiyonların bazı skinleri olduğundan düşük ya da yüksek floatta item veriyor ortalamaya göre, örnek olarak sizin yaptığınız düşük float veriyor aynı şekilde AWP paw da düşük veriyor, 10 tane düşük float FT ile MW AWP paw elde edebilirsiniz ama aynı şekilde AWP atheris i yaparsanız FT bir skin elde edersiniz ya da sizin yaptığınız trade up ta ortalama floatlarda skin koyduysanız gelecek olan AWP karantinadan kaçış ı FT olarak elde edersiniz çünkü ortalamadan yüksek float geliyor. Sizin trade up a gelecek olursakta gerçekten çok kötü bir trade up yaklaşık 60 dolarlık bir trade up ve şansınız sadece %15 siz %5 ile gelebilecek en iyi skini tutturmuşsunuz. Böyle düşük şanslı tradeuplar da maliyeti oldukça düşük tutmak gerekir çünkü elde edeceğiniz skinin şansı ile maliyeti doğru orantılıdır. Maliyet artarsa şans ta artar maliyet azalırsa şans ta azalır. Sizin trade up ta şans düşük maliyet yüksek. Gelen skinin yarı fiyatını veriyorsunuz ama şansınız %40 bile değil sadece %5. ayrıca şuna da değinmek istiyorum aldığınız aknin floattına bakarsanız büyük ihtimalle 0.065 ile 0.069 aralığında bir floatta sahip olacaktır yani 0.005 ile 0.001 float farkı ile FN bir skin elde ettiniz bunun üstüne %5'lik şans ile elde ettiğinizi de koyunca gerçekten şanslı gününüzdesiniz. :)

yapmak isteyen varsa buyursun ama şansınız baya bir düşük. toplam 57 dolar harcıyorsunuz ve 2 dolarlık item bile düşebilir.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    75,1 KB · Görüntüleme: 329

Geri
Yukarı