CS 2'de bıçak için hangı kasayı açmalı?

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Kasalar arasında bıçak çıkarma oranı nedir bilmiyorum. Eğer her kasada bıçak çıkma oranı aynı ise en ucuz kasalardan alıp açmak istiyorum. 300 küsurüm var. Sizce hangi kasayı açmak mantıklı? Sadece bıçak odaklı açmak istiyorum. Diğer gelecek skinler önemli değil.

Kasalar arasında bıçak çıkarma oranı nedir bilmiyorum. Eğer her kasada bıçak çıkma oranı aynı ise en ucuz kasalardan alıp açmak istiyorum. 300 küsurüm var. Sizce hangi kasayı açmak mantıklı? Sadece bıçak odaklı açmak istiyorum. Diğer gelecek skinler önemli değil.

En ucuz kasa acarsan kaliteli bacak cikaramazsin sadece navaja tarzi ucuz bacak cikarirsin.

CSROI.com Bu siteden karar verebilirsin. En fazla profit yapma ihtimali %9.36 ile CS:GO Weapon Case 3. Beklentinin en yüksek olduğu kasa ise CS:GO Weapon Case 2. 300 TL ile kar etmeye çalışmak saçma. Bütçenize uygun Operation Wildfire ya da Falchion kasasını açabilirsiniz.

arkadaşlar sadece bıçak çıkarmak için denemek istiyorum. Amacım diğer skinler ile kar yapmak değil. Sadece bıçak odaklı kasaları açacağım. Sadece şunu merak ediyorum 200 liralık kasa ile 30 liralık kasa arasında bıçak çıkarma oranında fark oluyor mu? @mutlu pide @SpeeQ

Arkadaşlar sadece bıçak çıkarmak için denemek istiyorum. Amacım diğer skinler ile kar yapmak değil. Sadece bıçak odaklı kasaları açacağım. Sadece şunu merak ediyorum 200 liralık kasa ile 30 liralık kasa arasında bıçak çıkarma oranında fark oluyor mu? @mutlu pide @SpeeQ
Kasaların genelinde bıçak şansı 1/391'dir. Açtığınız kasadan bıçak yerine eldiven çıkmadığına emin olun.

arkadaşlar sadece bıçak çıkarmak için denemek istiyorum. Amacım diğer skinler ile kar yapmak değil. Sadece bıçak odaklı kasaları açacağım. Sadece şunu merak ediyorum 200 liralık kasa ile 30 liralık kasa arasında bıçak çıkarma oranında fark oluyor mu? @mutlu pide @SpeeQ
Hayır her kasada %0,26.

beyler sizi biraz yordum kusura bakmayın ama şunu da sormak istiyorum; sizce eldiven mi çıkarmak mantıklı olur bu durumda yoksa bıçak mı?

CSGO.net e 300 tl ile gir. Promosyon kodu kısmına XM3 yaz. Site 300 tl için %40 bonus bakiyede verir. Büyük ihtimal bıçak kasalarından bir şey düşürürsün. Geçen gün 3 dolara 163 dolarlık M4A4 ASİİMOV düşürdüm. Kasa oranı %0.0015'ti :)

Yeni konular

Geri
Yukarı