CS 2'den memnun musunuz?

200 FPS almama rağmen oyun akıcı değil o çok sinirimi bozuyor. Bunny'de yapılmıyor, sanırım akıcı olmadığından. Onun dışında benim için problem yok.
Eskiden haftada 1-2 girer oynardım da şimdi oynayasım gelmiyor.

Bir de söz verdikleri gibi hileleri engelleselerdi iyiydi.

Alışmaktan değil, Valve oyunu oynanabilir yaptı da ondan. Hele bir bak 2014 versiyonuna bir de 2020 haline. Arasında bir devrim yapacak kadar fark var. Ses olsun görüntü olsun, skin olsun operasyon olsun vb.

"Hele bi' oyun otursun," demişim. Yani alışmanın yanında bu haliyle yapılan yorumların da ciddiye alınmaması gerektiğini söylemiş oluyorum. :) CS:GO için geçerli olan her şey bu oyun için de geçerli. CS2 güncellemelerle stabil bir hale gelecektir.

2000 saati geçik CS:GO oynamışlığım var ancak 2 çıkınca bırakıp R6S'e geçtim. İyi ki de bırakmışım diyorum. Hem yeni gelen tick sisteminin iyi çalışmıyor olması yada öyle gelmesi hem de fps düşüklüğü canımı sıktı.

En basitinden silahı sola alma seçeneği bile yok. Eskiden hep solda oynadığımdan şimdi beynim sağa odaklanamıyor.
Acemi bir oyuncu olduğumdan galiba öyle şeyler benim oynanaşıma etki etmiyor. Ama cidden bunu koymamaları oynanışınızı etkilediği için büyük eksiklik.

Ben bıraktım düzeleceğini düşünmüyorum bu oyunun aynı pubg de ki çözülemeyen fps sorunu gibi olacak bu oyun baştan aşağı bi kod hatasından ibaret zaten bi ayı geçkin süredir 1 gb'ın üstünde güncelleme yok oyunu valve umursamıyo ben mi umursayıp kendimi üzecem 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı