CS:GO’dan memnun musunuz?

Evet memnunum.
Ben seçkin sürüm pahalı olduğu için memnunum 😀.

Ruslara karşı neden bu kadar kin besliyorsunuz anlamıyorum.
Türkler ve Ruslar CS aleminin büyük bir kısmını kapsadığı için haliyle daha çok göze batıyor, 10 tane Alman 100 tane Rus oyuncusu var CS'nin diyelim, Alman'ın 3 tane toxic oyuncusu Rus'un 30 tane toxic oyuncusu olunca insanlar haliyle ''Ruslar toxic'' gibi bir düşünceye sahip oluyor. Halbuki her millette toxic var bu arada Ruslarla yarışan bir milletiz bu konuda.😁

Fiyatı biraz daha artarsa daha iyi olacak.
Aynen katılıyorum ücretsiz yaptılar ne kadar ayak takımı var oyun oynadılar. Hala var nasıl olsa ücretsiz diye adam gelmiş oyun oynuyor du bir de level 21 kasma olayını bile adamlar hilesini bulmuştu. Ben 2000 saat oyun oynamışım karşıma 45 saatlik adamlar geliyor şimdi ücretli oldu bence çoktan olması gereken bir eylem bu. Buna rağmen hala çok hile var ve ban yemiyorlar çok büyük sıkıntı ne zaman temizlenir bu oyun bilmiyorum.
Fiyatı biraz daha artarsa daha iyi olacak.
Aynen katılıyorum daha iyi olur. Neden daha önce ücretsiz yaptılar onu anlamış değilim zaten hile çok ardı ücretsiz yaparak daha kötü hale getirdi oyunu. Benim 2000 saatlik hesabım var karşıma 45 saat oynamış adamlar geliyor du haliyle hile tabiki. Level 21 kasma olayını bile hilesini bulmuşlar adamlar banlansa bile başka hesap açıp giriyor oyuna. İlerde inşallah oyun daha iyi hale gelir temizlerler oyunu hiç ümidim yok ama şu haliyle bile çok hileci var. Ben 3 günde 20 maçtan fazla attığımı biliyorum inan ki bütün maçlar hile kaynıyor du midem bulanmıştı artık oyunu bir süre bırakmıştım. Umarım daha iyi olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı