CS:GO’dan memnun musunuz?

CS:GO'da biri wall açıp diğerlerine info veriyor gözlerimle şahit oldum. Çünkü wall hack açan bendim. Takımdan tanımadığımız 1 kişi vardı o da bir şey demedi o yüzden çaktırmadan wall açıp oynayan çok var. O yüzden gram memnun değilim. Son güncellemeyle hileler kalkmış diyorlar banlı olduğumdan bakamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da biri wall açıp diğerlerine info veriyor gözlerimle şahit oldum. Çünkü wall hack açan bendim. Takımdan tanımadığımız 1 kişi vardı o da bir şey demedi o yüzden çaktırmadan wall açıp oynayan çok var. O yüzden gram memnun değilim. Son güncellemeyle hileler kalkmış diyorlar banlı olduğumdan bakamadım.

Benim arkadaşın bir arkadaşı var adamda hem wall var hem aim var hem mevlana var hem skin hilesi var hala ban yemedi. Wall hilesinde adamın vurulup vurulamayacağını bile gösteriyor yayın açmıştı görmüştüm :d.Oyunda hilesiz maç bulmak zordu şu an nasıl bilemem.

Kimsenin oynayışında sorun yok. Hile denk gelmedi diyenler acemi olsa gerek oyun şu haliyle bile hile kaynıyor. İnşallah oyun bu şekilde devam eder ücretli olarak o zaman hile konusunda azalma ihtimali var.

2015-2018 arasında oynardım sürekli olarak o zamanlar zevkliydi. Şimdi ise ayda yılda bir arkadaşlarla eğlencesine gireriz, bazen kasa düşüyor eğer yeni çıkmışsa mutlu ediyor. Kısaca eskisi kadar oynamıyorum, zevk vermiyor sanırım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı