CS 2'nin ve Valorant'ın iyi yanları

Bu arada Valorant daha taktiksel falan değil, yüksek eloda oynamamış arkadaşlar fikrime katılmayacak fakat Valorant'ın dengesiz oynayışındansa smoke lineupları ve flash lineuplarıyla site ele geçirmeyi tercih ederim. Uça uça kafana roket yemek mi taktiksellik :D? Tâbi siz Dust 2 dışında map girmediyseniz dediklerim size yabanci gelebilir. Valorant taktiksel fakat çok dengesiz.

Riot vs Valve rekabeti işte. DotA ile başladı.
Valve her zaman taktiksel ve ustalaşması zor oyunlar yaptı.
DotA 2, CS:GO
Riot ise daha böyle canlı ve çizgi film misali duran grafikli alışması basit oyunlar yaptı.
LoL, Valorant.

Skin konusunda elimde bir silah tutmak isterim açıkçası. Elimde bir AK-47 varsa onu lanetli morumsu bir şeye ya da bir ejderhaya dönüştürmek değil.

Hocam sade de birçok skin mevcut Valorant'ta ayrıca silahları geliştirmek iseniz animasyonları olmuyor.

Olmasin hocam balorantta TR serveri varda ne oluyor 7-8 yasindaki çocuklarla oynuyoruz.

Katılıyorum bu konuya.

Riot vs Valve rekabeti işte. DotA ile başladı.
Valve her zaman taktiksel ve ustalaşması zor oyunlar yaptı.
DotA 2, CS:GO
Riot ise daha böyle canlı ve çizgi film misali duran grafikli alışması basit oyunlar yaptı.
LoL, Valorant.

Tamamen Valve denen şirketin saçmalıkları DotA vardı Riot LoL yaptı şu anda DotA'dan çok daha iyi bir oyun aynısı CS için de olacaktı neyse ki daha fazla gecikmeden bir hame yaptılar.

Bu arada Valorant daha taktiksel falan değil, yüksek eloda oynamamış arkadaşlar fikrime katılmayacak fakat Valorant'ın dengesiz oynayışındansa smoke lineupları ve flash lineuplarıyla site ele geçirmeyi tercih ederim. Uça uça kafana roket yemek mi taktiksellik :D? Tâbi siz Dust 2 dışında map girmediyseniz dediklerim size yabanci gelebilir. Valorant taktiksel fakat çok dengesiz.

CS'nin en buyuk avantaji duz aim oyunu olmasi ve hissiyat noktasinda valo’ya kiyasla cok daha ileride olması. Valorant yorucu bir oyun yüksek ranklarda. Her fps oyununda oldugu gibi CS'de taktiksel yaklasimi barindiran bir oyun dogal olarak ancak egilimi bu yone doğru degil. O ozlem duyulan safkan fps oyunu döndüğü icin bircok kisi tekrar donecek.

Hocam sade de birçok skin mevcut Valorant'ta ayrıca silahları geliştirmek iseniz animasyonları olmuyor.

Katılıyorum bu konuya.

Silahlarin sesinin degismesi bana saçma geliyir ve hafifte osla bir buffi oluyor skinli vandalin sesi gaza getirirken normal vandalda karsilastirinca insanin elini atesten cekesi geliyor.

Valorant'ın en büyük artısı hile koruması bence. CS'deki gibi sürekli acaba rakip hile mi diye düşünmen gerekmiyor.
Yok, Valorant'ta da geliyor. Ve CS'de güven faktörünüze bağlı olarak hile gelme şansı değişiyor. Benim MM'de 560 tane mi neydi Winim var, en son ne zaman hile geldi hatırlamıyorum bile.

Geri
Yukarı