CS 2'nin duyurulmasıyla Valorant bitecek mi?

koniquest

Decapat
Daha fazla  
Counter-Strike 2 çıkmasıyla Valorant size bitecek mi? Ben bile son 2 yılımın çoğunu Valorant ile geçirmiş biri olarak artık biteceğini düşünüyorum. Eskiden çevremde herkes Valorant oynuyordu fakat bu sıralar girdiğimde kimse olmuyor. Ben de artık eskisi kadar zevk alamıyorum. Size Valorant bitti mi ya da bitecek mi?

Counter-Strike 2 çıkmasıyla Valorant size bitecek mi? Ben bile son 2 yılımın çoğunu Valorant ile geçirmiş biri olarak artık biteceğini düşünüyorum. Eskiden çevremde herkes Valorant oynuyordu fakat bu sıralar girdiğimde kimse olmuyor. Ben de artık eskisi kadar zevk alamıyorum. Size Valorant bitti mi ya da bitecek mi?

O kadar büyük oyunlar o kadar kolay bitmez ki Riot adam gibi bir politika ile oyunlarını güçlendiriyor ayrıca şu anda eskiden 220-230 FPS alanlar 100-110 FPS alıyor ciddi bir sistem gereksinimi söz konusu bakalım neler olacak.

Aynen kanka bak bitti Valorant.

Yeni konular

Geri
Yukarı