CS:GO 1 GB'lık güncelleme!

Maç sonlarında eğer şansınıza yeni gelen ''snakebite'' kasası düşerse satarsınız. İyi para ediyor. Genelde maç sonundaki dropları level atlayınca veriyor. Level atlayıp kasa düşürmek istiyorum hemen.

Bildiğiniz üzere CS:GO'nun elinde büyük bir kitle var. Fakat bu kitleyi neden ellerinde tutmak için gerekli güncellemeler yapmıyorlar. Halbuki yerinde ve zamanında yapsalar belki de şu anda CS:GO olduğundan daha fazla oynanacak.

Maç sonlarında eğer şansınıza yeni gelen ''snakebite'' kasası düşerse satarsınız. İyi para ediyor. Genelde maç sonundaki dropları level atlayınca veriyor. Level atlayıp kasa düşürmek istiyorum hemen.
Ben oyunu güncelleyene kadar fiyatı düşer. :D

Yeni güncellemenin detaylarını buradan bakabilirsiniz.

Güncellemenin özeti olarak: Tavuklara yeni görünüm eklenmiş, operasyon bitmiş, yeni kasa eklenmiş, aktif harita havuzundan Train kaldırılıp Ancient eklendi.
Ücretsiz olduğu günden beri benim için tam anlamıyla bitmişti. PUBG, Fortnite gibi oyunlara benzediği zaman iyice dibi görmüştü. Operasyon zırvalıklarıyla artık geri dönülemez noktaya gelmişti. Zaten hile koruması böylesine müthiş bir oyunu oynamak bir hataydı. CS 1.6 daha iyiydi bence. Hem zamanına göre, hem şimdi mükemmel bence.

Büyük ihtimal Train'i yenileyecekler. Keşke bunun yanında bizi mutlu edecek haberler de olsaydı.
Aktif oyun havuzunda Train duruyor arkadaşım neden korkutuyorsun beni? :)

1620142908398.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı