CS:GO 1920x1080 çözünürlükte kasarak oynayanlar için en iyi çözünürlük

Doğru. Fakat 1920X1080 alıştığım için düşük çözünürlükleri kullanamıyorum. Ayrıca illaki rekabet etmen için düşük çözünürlüklerde oynaman gerekmez. Mesela ngiN 1920X1080 oynuyor diye biliyorum. Hangisine alışıksan onu kullanırsın oynama amacın bunu değiştirmez.

Değiştirir, bariz bir avantaj sağlıyor. İnsanlar kendilerini alıştırmaya çalıştırıyor bu alışıklığı yenip 4:3 oynayabilmek için. Ngin 4:3 1024X768 oynuyor, yanlış bilgi. Yine de tercih etmeyen azınlık elbette olabilir ama bu büyük çoğunluğun 4:3 oynadığı ve bunun avantajlı olduğu gerçeğini değiştirmez. Elbette ortalama elolarda matchmaking oynayanlar için farkın bir önemi yok. Yüksek elo oyuncular için küçük farklar bile öldürmeyi veya ölmeyi belirliyebiliyor.

Değiştirir, bariz bir avantaj sağlıyor. İnsanlar kendilerini alıştırmaya çalıştırıyor bu alışıklığı yenip 4:3 oynayabilmek için. Ngin 4:3 1024X768 oynuyor, yanlış bilgi. Yine de tercih etmeyen azınlık elbette olabilir ama bu büyük çoğunluğun 4:3 oynadığı ve bunun avantajlı olduğu gerçeğini değiştirmez. Elbette ortalama elolarda matchmaking oynayanlar için farkın bir önemi yok. Yüksek elo oyuncular için küçük farklar bile öldürmeyi veya ölmeyi belirliyebiliyor.
Polemiğe girmek istemiyorum herkesin fikri farklı.
Neye alışıksan onda oynayacaksın, o kadar.

Rankım LEM ve gayette 1440x900 güzel oynanıyor. 4:3 çözünürlüklerde tam performans oynayamıyorum, reflekslerim daha iyi.

"Counter Strike'ı eğlencesine oynayan da, ne bileyim..." Sen neyine oynuyorsun? Ayrıca cidden profesyonellere takmışsın. Hangi çözünürlüğe alışıksan ve bilgisayarın uygunsa onu kullanırsın seni alakadar etmez başkası.
Sen bu oyunu Gmod gibi oynuyorsan beni ilgilendirmez. Belki oradan bakınca basit bir oyun gibi görünüyor fakat öyle bir oyun değil. Mm oynarken bana oyun böyle geliyordu fakat faceitte yukarılara çıkıp zorlu rakipler gördükçe oyunda strateji yapmanın, rakibe göre oynamanın önemini gördüm. Dümdüz smokela her yeri kapatıp side'a girmek gibi olmuyor faceit 10 levelde.

Polemiğe girmek istemiyorum herkesin fikri farklı.
Neye alışıksan onda oynayacaksın, o kadar.
Herkesin fikri değil de, iyi oyuncular ve vasat oyuncular arasındaki temel farklar diyebiliriz buna. İyi oyuncular rekabette öne geçirecek her ayrıntıya dikkat etmek durumunda, vasat oyuncular keyfine göre takılmalı zaten, o kadar.

Sen bu oyunu Gmod gibi oynuyorsan beni ilgilendirmez. Belki oradan bakınca basit bir oyun gibi görünüyor fakat öyle bir oyun değil. Mm oynarken bana oyun böyle geliyordu fakat faceitte yukarılara çıkıp zorlu rakipler gördükçe oyunda strateji yapmanın, rakibe göre oynamanın önemini gördüm. Dümdüz smokela her yeri kapatıp side'a girmek gibi olmuyor faceit 10 levelde.
Ben de faceit 5 lvlim merak etme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında tamamiyle alışma ve rahatlıkla ilgili. Biz profesyonel değiliz ve 128 tickte oynamıyoruz. 64 tick ve yüksek pingte 5 pingli iyi sistemli oyunculara karşı oynuyoruz. O yüzden nasıl sensitivityde kendimizie göre ayarlıyorsak, görüntü ayarlarını da kafamıza göre ayarlayalım gitsin bu arada ben de Lem'im.

Geri
Yukarı