CS:GO - 2.500 TL ile Skin Toplama!

10 TL ile de envanter çıkar, ama böyle bakınca ooo güzel skinleri varmış diyen birisi için min. 800$ civarı, aşırıya kaçan kişileri içinse 100k$'a kadar yolu var.
Bir oyun oynadığımızı unutmadan takılmak önemli tabii ki. Ne kadar buradan yatırımla para kaldırmış olsam da 😁 Haklısınız.

100 TL'lik yapar mısınız?

Tam olarak aynı değil önce ben kendim en çok neleri kullanıyorum onları seçtim (AK-47-AWP-M4A1-S) AWP olarak man o war seçtim sebebi ise askerden geldiğimde fiyatının artacağını düşündüm, AK-47 olarak gerçekten kararsız kaldım 3 ak arasında 3'ünü de almayı seçtim, M4A1-S olarak 2 silah arasında kaldım 2'si de 400 TL parası vardı birini şimdi alayım dedim geriye zaten 1-1.5k para kaldı (ucuz çaplı five seven gibi silahları hallettikten sonra) bıçak olarak ucuza kaçıp artan 500 TL'ye Dying Light 2 alırım diye düşündüm. 850-900 TL bıçağa ayırdım Shadow dagger seçmiştim ama böyle ucuz tipli bir Shadow dagger alacaktım. Mor ötesini görünce biraz daha cebimden ekleyip onu alayım mı diye gene 2'lemde kaldım. Şu an hâlâ kararsızım.
Deagle olarak:

asd.jpg

Şu deagle ve mecha arasında gerçekten çok ikilemdeydim ve bu Deagle'ı seçtim.

Genel olarak böyle şu an için tek problemim Shadow dagger oldu.
Askerden geldiğimde direk işim hazır olacağı için bu listeden bile daha fazla para yatırmayı planlıyorum çünkü yıllardır CS:GO oynuyorum ve 5 kuruş bile yatırmadım (o kadar para kazanmama rağmen) hak ettiğini düşünüyorum.
Bu arada iyi ki de Kumicho'yu seçmişim ben aldığımda 115 TL idi şu anki fiyatına bakın :D.

Tam olarak aynı değil önce ben kendim en çok neleri kullanıyorum onları seçtim (AK-47-AWP-M4A1-S) AWP olarak man o war seçtim sebebi ise askerden geldiğimde fiyatının artacağını düşündüm, AK-47 olarak gerçekten kararsız kaldım 3 ak arasında 3'ünü de almayı seçtim, M4A1-S olarak 2 silah arasında kaldım 2'si de 400 TL parası vardı birini şimdi alayım dedim geriye zaten 1-1.5k para kaldı (ucuz çaplı five seven gibi silahları hallettikten sonra) bıçak olarak ucuza kaçıp artan 500 TL'ye Dying Light 2 alırım diye düşündüm. 850-900 TL bıçağa ayırdım Shadow dagger seçmiştim ama böyle ucuz tipli bir Shadow dagger alacaktım. Mor ötesini görünce biraz daha cebimden ekleyip onu alayım mı diye gene 2'lemde kaldım. Şu an hâlâ kararsızım.
Deagle olarak:

Eki Görüntüle 1317023

Şu deagle ve mecha arasında gerçekten çok ikilemdeydim ve bu Deagle'ı seçtim.

Genel olarak böyle şu an için tek problemim Shadow dagger oldu.
Askerden geldiğimde direk işim hazır olacağı için bu listeden bile daha fazla para yatırmayı planlıyorum çünkü yıllardır CS:GO oynuyorum ve 5 kuruş bile yatırmadım (o kadar para kazanmama rağmen) hak ettiğini düşünüyorum.

Hocam eğer takas ile ilgileniyorsanız shadow daggers almayın. Onun yerine stiletto knife veya huntsman knife alın. Shadow daggers, trader insanlar arasında çok az rağbet görüyor. Hem satmaniz hem takaslamanız overpay vermediğiniz sürece biraz zor olabilir.

Geri
Yukarı