CS:GO - 2.500 TL ile Skin Toplama!

Biz pazarı TL olarak kullanıyoruz. Ayrıca 3. Parti sitelerden 180 dolara gayet iyi envanterler dizilebiliyor. Envanterinzdeki eski skinleri de takaslar veya satarsaniz çok daha iyi envanterler dizilebiliyor.
Hocam kimi kandırıyorsunuz ya? Tamam güzel olabilir bütçeye göre de.

★ Flip Knife | Marble Fade (Factory New)​

Bu bıçak bile 400$ iken, şöyle göze hoş gelen bir şey sizin o dediğiniz sadece F/P olarak güzel olabilir.

Ucuz bir şey kaldı mı ki. 2015 civarları biz de 50K'ya BMW almıştık şimdi ne kadar oldu biz bile takip edemiyoruz artık en son 300kydı.

Bende 2021 ortalarında oynarken M4A4 Cyber Security, AWP Atheris falan vardı 2-3 tane hepsinden. 120 TL'ye denk gelmişti arkadaşlara vermiştim falan. Şimdi aynı envanter 400 lirayı görüyor. Saklasaymışım çok güzel kar edecektik.

Arkadaşlar AWP olarak:

unknown (2).png

Tüm awplere teklif verdim şansıma şu gül gibi AWP geldi :D.

1646061526894.png

Arkadaşlar envanterin son hali şu şekilde. Kendine skin falan almak isteyen olursa bakabilir şurası şöyle bin TL'ye falan geldi ne kadar harcadım saymadım ama bin TL'yi muhtemelen geçmiştir. Yavaş yavaş diğerlerini de alacağım. Bıçak olarak m9 alabilirim duruma göre.
@KenshiPochita teşekkür ederim hocam umarım çok daha iyi envanterler sizlerin olur.

Söylediklerinizin birçoğuna gücüm yetmedi çalışmak için askerlik tarihimi bekliyorum mayıs'ta alırlarsa direk 1 aylık geçici işe gireceğim olur da ağustos celbine gidersem direk 3-4 aylık bir işe gireceğim için çok çok daha güzel şeyler alabilirim. Neden maaşını oyuna yatırıyorsun diye soran olursa benim içkim sigaram olmadığı için kendime harcayacak başka bir şey bulamıyorum kısacası paraya ihtiyacım yok denebilir.

Arkadaşlar envanterin son hali şu şekilde. Kendine skin falan almak isteyen olursa bakabilir şurası şöyle bin TL'ye falan geldi ne kadar harcadım saymadım ama bin TL'yi muhtemelen geçmiştir. Yavaş yavaş diğerlerini de alacağım. Bıçak olarak m9 alabilirim duruma göre.
@KenshiPochita teşekkür ederim hocam umarım çok daha iyi envanterler sizlerin olur.

Söylediklerinizin birçoğuna gücüm yetmedi çalışmak için askerlik tarihimi bekliyorum mayıs'ta alırlarsa direk 1 aylık geçici işe gireceğim olur da ağustos celbine gidersem direk 3-4 aylık bir işe gireceğim için çok çok daha güzel şeyler alabilirim. Neden maaşını oyuna yatırıyorsun diye soran olursa benim içkim sigaram olmadığı için kendime harcayacak başka bir şey bulamıyorum kısacası paraya ihtiyacım yok denebilir.
Sorun değil hocam, umarım herkesin güzel envanterleri olur. Ben 5k'ya envanter de alabilirdim ama FL Studio + Org falan aldım kendime. Parayı herkes sevdiği şeylere harcasın arkadaşlar. Sonuçta bir oyun ve her şey kozmetik buradaki. Unlost gibi bıçak dükkanı kurmanıza gerek yok 😄
İsteklerinizi sürdürmeye devam edebilirsiniz ileride daha da yaparım bunlardan.

asd.jpg

Hocam envanterin son hali şu şekilde 2 tane alayım derken yanlışlıkla 222 tane aldığım çıkartmalar yüzünden envanter berbat olsa da paintle düzeltmeye çalıştım artık :D. CS:GO'ya ayırdığım 2000 TL bütçe suyunu çekti sonuna kadar bitti hatta öyle dımdızlak kaldım ki son skinden ByNoGame'den 30 kuruş dilendim cidden yaptım bunu ve verdiler sağ olsunlar çok para kazandırdığım için :D (500 TL'ye fatura falan ödedim). Tabii eksikler var bazı skinlerden fazla bile var "şuncacık envanter 2000 TL eder mi la" demeyin sadece AWP M4A1s ve bıçak zaten 1600 TL'yi geçiyor. Bıçak olarak 740 TL bakiyem vardı ve anca bunu bulabildim bunu bile zar zor buldum yani adamla fena pazarlık etmek zorunda kaldım sağ olsun o da kırmadı ucuzdan verdi (evet cidden ucuz hali 740 TL). Listenin aynısı olmadı hatta yakınına bile yaklaşmadı özellikle o AWP hâlâ aklımda artacak düşüncesi ile AWP Neo noir aldım pişman değilim seviyorum bu AWP'yi ancak sizin seçtiğiniz AWP çok çok daha güzeldi. (ak için neon revolution alacaktım 180 TL'ydi o kadar ısrar ettim 170 yap diye yapmadı 160 TL'ye frontside mitsy aldım sağlık olsun bu da iyidir.)

Olurda almak isteyen olursa fiyatları şöyle:
Çift Beretta | Denge 3.64 TL
SG 553 | Heavy Metal 2.48 TL
FAMAS | Mücadeleci Z 2.84 TL
SSG 08 | Ejder Ateşi 194.60 TL (Ben 140 TL verdim)
M4A4 | Tenha Boşluk 62.84 TL (Ben 48 TL verdim)
Osiris | Seçkin Tayfa 7.37 TL
MAC-10 | Oyuncak Sandığı 27.98 TL
MP9 | Besin Zinciri 27.20 TL
MP7 | Neon Kaplama 11.30 TL
UMP-45 | Kutup Kurdu 4.80 TL
SG 553 | Kaplan Güve 15.25 TL
MAG-7 | Canavar Çağrısı 6.53 TL
StatTrak™ Tec-9 | Tarumar 1.84 TL
Glock-18 | Abur Cubur Saldırısı 27,75 TL
P90 | Mavi Alev 7.60 TL
P250 | Kanat Atışı 22,65 TL
M4A1-S | Chantico'nun Ateşi 220 TL
AWP | Neo-Noir (395 TL verdim) 433
AUG | Kutup Kurdu 20 TL
USP-S | Kabuk 33 TL
AK-47 | Hayalet Bozguncu --
Desert Eagle | Kumicho Ejderi 123 TL verdim
AK-47 | Frontside Misty 218 TL (160 TL verdim)
★ Gölge Hançerler | Orman DDPAT 1118 TL (750 TL verdim)

Bu arada tekrar hatırlatmakta fayda var bir oyuna 2500 TL verilir mi demeyin tam olarak 2500 TL vermedim bu paranın 1300 küsur TL'si zaten operasyonlardan kazandığım para artanı da sitelerden ucuza getirdiğim skinler yani değer olarak 2500 TL olsa da ben maximum 1300-1400 anca vermişimdir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı