CS:GO 200 TL envanter dizmek

YorganMafyası

Hectopat
Daha fazla  
Ben CS:GO'da 200 TL'ye envanter dizmek istiyorum da bir yardımcı olabilir misiniz?
Daha çok oynadığım silahlara skin almak istiyorum.

Bunlar;
  • -Ak-47
  • -M4A1-s
  • -Five-Seven
  • -Glock 18
  • -Usp-s
  • -AWP
Arkadaşlar ben şöyle düşündüm AK47 ye vulkan eskimiş veya aquamarine revenge test edilmiş. M4A1-s e Atomic alloy 4 tane güzel stickerlı veya stickersız decimator veya mecha endüstrisi. Five-Seven monkey business(mw). Glock 18 wasteland rebel(ft). AWP Fever Dream(mw) Usp-s'i pek iyi oynayamıyorum bu yüzden 10 liraya ucuz bir cyrex(mw) alacağım belki para artarsa bir de CZ-75 skini.

Arkadaşlar veya 200 TL'ye güzel bir bıçak istiyorum ama sSeam markette olmak zorunda bir de lütfen şunlar olmasın;
  • -Gut Knife
  • -Falchion Knife
  • -Shadow Daggers
Arkadaşlar en sevdiğim bıçak bowie. İkinci en sevdiğim kelebek, üçüncüsü ise huntsman lütfen önerileriniz bunlara öncelik vererek yapın. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir anda değilde aylık 50 lira gibi bir meblağ yükleyip skin almanı tavsiye ederim.

Teker teker alınca seçimde daha rahat oluyorsun. Bu yüzden hepsini 200 den değilde beğendiklerini teker teker al.

Ak-47 Yakıt enjektörü
M4A4 Tenha boşluk
M4A1-S Altın Bobin
Usp Muhafız veya Orion
Glock Gelincik veya Kraliyet Lejyonu
Five seven Maymun işi
Awp Ateş Hayali

Benim envanter bu şekilde. Bir iki ay sonra da M9 Bayonet Orman DDPAT alıcam inşallah.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı