CS:GO 25/3 oynadığım için 11 gün ban yedim

Toplu report ettiler muhtemelen. Kafayı yiyeceğim ya. İtiraz edebiliyor muyum?

Hocam bende 1V5 save yaptım 3 kişi öldürdüm ardından küfür ede ede kicklediler. Şu oyunda 1 Rus 2 Türk, bu insanlardan nefret ediyorum cidden. Heleki düşük rankta türkler aşırı toxic oluyor. Şu eşleştirme sistemi düzeltilse keşke.

Hocam bende 1V5 save yaptım 3 kişi öldürdüm ardından küfür ede ede kicklediler. Şu oyunda 1 Rus 2 Türk, bu insanlardan nefret ediyorum cidden. Heleki düşük rankta türkler aşırı toxic oluyor. Şu eşleştirme sistemi düzeltilse keşke.
Çok korkuyorum valla atılacam diye. Bu 2 ırk çok sıkıntılı.

Çok korkuyorum vallahi atılacağım diye. Bu 2 ırk çok sıkıntılı.

4'lü girdiler mi, geçmiş olsun...
Bir insan nasıl Türk olupta CS:GO oynarken Türk'lerin gelmesini istemez vallahi anlayamadım ama öyle maalesef.

Toplu report ettiler muhtemelen. Kafayı yiyeceğim ya. İtiraz edebiliyor muyum?
Cs go nun bazı saçma şeyleri olabiliyor arkadaşlarla 2 3 yıl sonra tekrar dönelim dedik 3 maç kazandım 21 saat dereceli yasağı geldi ertesi gün aynı şey bidaha oldu maç kazandığımız için cezalandırılıyoruz 😄 11 gün çok uzun değil canınızı sıkmayın hile kullanıldığı için felan ban yeseydiniz süresiz olurdu oyun hileden dolayı atmamıştır topluca oyunbozanlıktan replemişlerdir

Daha bugün bana da maçtayken tek kaldıydım. Baktım bizim takımdakiler ölmüş karşı rakipten birini bile alamamışlar. 2 kişiyi aldım sonra üçüncüye öldüm. Gelmişler bana idiot diyorlar sanki kendileri çok akıllı. 😃

Bunlardan kurtuluşu yok gibi bende yeniyim CS:GO'da.

Ya bu Rus CS:GO'cular var ya o kadar sinir ki 8-6 maçta 4V2 kalmışız 1V1'e düşürmüşken beni kickliyorlar üstüne 8-8 berabere kalıyolar şaka gibi bunlar gelmiş profile 5 killin var diyor kendisinin 5 killi var benim 16 falan 😆

Cs go nun bazı saçma şeyleri olabiliyor arkadaşlarla 2 3 yıl sonra tekrar dönelim dedik 3 maç kazandım 21 saat dereceli yasağı geldi ertesi gün aynı şey bidaha oldu maç kazandığımız için cezalandırılıyoruz 😄 11 gün çok uzun değil canınızı sıkmayın hile kullanıldığı için felan ban yeseydiniz süresiz olurdu oyun hileden dolayı atmamıştır topluca oyunbozanlıktan replemişlerdir
Sizin yaşadığınız normal hocam ilk 10 maçı atarken günde 2 win alabiliyorsunuz sadece bu herkeste böyle.

Daha bugün bana da maçtayken tek kaldıydım. Baktım bizim takımdakiler ölmüş karşı rakipten birini bile alamamışlar. 2 kişiyi aldım sonra üçüncüye öldüm. Gelmişler bana idiot diyorlar sanki kendileri çok akıllı. 😃

Bunlardan kurtuluşu yok gibi bende yeniyim CS:GO'da.
Bir sürü ahmak insan var, kurtulamıyoruz. Zaten LoL ve CS gibi oyunlardan zevk almak için 5 kişi girmek lazım. DUO yetersiz kalıyor.

CS öyle bir oyun ki 8 yildir konustugum bir rus arkadaş var,ayni zamanda bu 10 yila yakin surede binlerce rusla sövüşmüşüzdür. Oyunu güzel yapan da bu bence. Her ırktan adamla konuşmak iyidir iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı