CS:GO 250 TL envanter önerisi

İyiymiş hocam USP-S olarak önerin var mıdır? Ben baktığımda Cyrex ve Kabuğu sevdim.

İkisi de çok kullanılan skinler. Tavsiyem farklı şeyler alın. Tork, siyah lotus, motor kontrol skinlerine bakabilirsin.

Hocam istediğim hepsini aldım. Kalan fazla parayla oyun almak istemiyorum başka kaplama önerileriniz nelerdir? P2000, P250, AUG, Galil AR, Tec-9, P90 olarak ucuz skin olur.

P2000 almanıza gerek yok çünkü USP kullanıyorsunuz. Glock skinlerinden alabilirsin. Tavsiyem Kraliyet lejyonu, Gelincik ya da ay doğması. Onun dışında diğer skinlere az aşınmış ya da fabrikadan yeni çıkmış skinlere bakıp beğenebilirsin. Ucuz olanlar için hatıra desenlere bakabilirsin güzel olanlar var hele hele ancient koleksiyonundakiler bayağı güzel oluyor.

P2000 almanıza gerek yok çünkü USP kullanıyorsunuz. Glock skinlerinden alabilirsin. Tavsiyem Kraliyet lejyonu, Gelincik ya da ay doğması. Onun dışında diğer skinlere az aşınmış ya da fabrikadan yeni çıkmış skinlere bakıp beğenebilirsin. Ucuz olanlar için hatıra desenlere bakabilirsin güzel olanlar var hele hele ancient koleksiyonundakiler bayağı güzel oluyor.

Glock ve deagle skinim var

Glock ve deagle skinim var

O zaman dediğim gibi az aşınmış ve fabrikadan yeni çıkmış olarak filtreleyip gözüne güzel gelen skinleri alabilirsin. Ucuz silahlar içinse hatıra desenlere bakabilirsin. En güzelleri bana göre ancient koleksiyonundaki silahlar.

Geri
Yukarı