CS:GO 4:3 olmasına rağmen 16:9 kaydediliyor

Laqaro

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO içerisinde aldığım videolar ve ekran resimleri 4:3 oynuyor olmama rağmen 16:9 olarak kaydediliyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek var mı?

Steam üzerinden F12 ile aldığım screenshotlar da aynı bu şekilde alınıyor bunu düzeltmenin bir yolu yok mudur?

O farklı. Sizin kayıtlarınız az önceki attığınız ekran görüntüsünde gözüktüğü üzere 4:3 Black barlı şekilde. Oynatıcınız yüzünden 16:9 zannediyorsunuz. YouTube'a yükleseniz mesela 4:3 olacak o video.

O farklı. Sizin kayıtlarınız az önceki attığınız ekran görüntüsünde gözüktüğü üzere 4:3 Black barlı şekilde. Oynatıcınız yüzünden 16:9 zannediyorsunuz. YouTube'a yükleseniz mesela 4:3 olacak o video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece black barlar kaldırıldı ve hala aynı şekilde 16:9.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece Black barlar kaldırıldı ve hala aynı şekilde 16:9.

1663930088198.png

16:9 örneği
-------------------

1663930106775.png

4:3 örneği

Benim aklımdaki görüntüyü elde edebilmek için görüntüyü stretched yapmaya ihtiyacım var galiba.

Görüntüleri NVIDIA üzerinden stretched olarak almamın bir yolu var mıdır?

Ekranı o hale getirebilirsin ama kayıt o hale nasıl gelir bilmiyorum. Yine de göstereyim
NVIDIA Denetim Masası > alt kısımlarda ekran boyutunu ayarla

1663934185151.png

Bu hale getirirseniz istediğiniz görüntüyü alırsınız ama kayıt ettikten sonra öyle mi olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı