CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapmak

DeverNn

Decapat
Merhaba arkadaşlar. CS:GO'da 16:9 1920*1080 kullanıyorum. Arkadaşlarımdan 4:3e geç diye çok tavsiye aldım ama 4:3 yaptığımda ekranın yanında siyahlıklar kalıyor. Bunu nasıl çözerim?

Ekran kartı ayarlarından oluyordu. Formatı koru ekrana uzat gibi seçenekler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Ekran kartınız Nvidia ise masaüstüne sağ tıklayın Nvidia Denetim Masası'na tıklayın. Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarlaya tıklayın. Sağdaki ekrandan tam ekran seçeneğini ve biraz alttan ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını da GPU seçip uygula deyin düzelicektir.

Low Spec Experience veya hi algo Boost programını kullanarak bunu ayarlayabilirsin eğer bilgisayarının özellikleri düşükse.

Ekran kartınız NVIDIA ise masaüstüne sağ tıklayın NVIDIA Denetim Masası'na tıklayın. Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarlaya tıklayın. Sağdaki ekrandan tam ekran seçeneğini ve biraz alttan ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını da GPU seçip uygula deyin düzelicektir.

Ekran kartım AMD keşke NVIDIA alsaydım diyorum bazı noktalarda
Ekran kartınızın denetim masasına girip ölçeklendirme ayarını tam ekran yapın.

Yapmayı deneyeyim
Low Spec Experience veya hi algo Boost programını kullanarak bunu ayarlayabilirsin eğer bilgisayarının özellikleri düşükse.

PC ozellikleri yuksek yine de yapsam bir şey olur mu?

Laptop kullanıyorsan, İntel grafik merkezi yüklü ise oraya giderek ölçeklendirme yazan yeri tam boy ölçeklendirme olarak değiştirmen yeterli.
Masaüstü için arkadaşlar bilgi vermiş zaten.

Merhaba arkadaşlar. CS:GO'da 16:9 1920*1080 kullanıyorum. Arkadaşlarımdan 4:3e geç diye çok tavsiye aldım ama 4:3 yaptığımda ekranın yanında siyahlıklar kalıyor. Bunu nasıl çözerim?
4:3 kare ekranlar içindi yanılmıyorsam. Ekranınız dikdörtgen. Bu yüzden oluyor.

Geri
Yukarı