CS:GO 5 kişinin raporlaması ile ban yenir mi?

Bu nasıl bir cevap sizce? Oyunu bilmiyorsanız yorum yapmayın. Bence ile olacak iş değil bu. Herhangi bir 3. parti yazılım vs. kullanmadığınız sürece ve hileye başvurmadığınız takdirde VAC yemek gibi bir risk yoktur.
Hocam arkadaşım anlatmıştı CS:GO'yu ben aktif oynamam. İyi oynadığı için hile diye çok reportlamışlar ban yemiş. Yanlış bilgi verdiysem çok özür diliyorum.

Bilgisayarında 3.parti yazılım bulunursa VAC yersin, overwatcha düşerse, overwatchu yapanların bilgisine ve insafına kalmış bir durum :D

Rankım normalde lem ama bende trollemek için bilerek novaya kadar düştüm ve doğal olarak benden kötü oynayanlar veya hileciler geliyor onlara göre ben hileymişim ama değilim takımca 5 tane rapor yedim V.A.C yer miyim? PC'de 3.yazılım yok yani bilinmeyen program vs. hep bilindik programlar var. Güven faktörüm düşük çok rapor yediğim için.

Eğer lem isen ve bence değilsin böyle bir şey olamayacağını bilmen gerekiyordu değil mi?

Eğer lem isen ve bence değilsin böyle bir şey olamayacağını bilmen gerekiyordu değil mi?

Her lem olan oyunun kitabını mı yazıyor? Daha önce böyle bir şey yapmadığım için olabilir mi? Ayrıca sen benim lem olup olmadığımı neden yargılıyorsun?.Her maça girdiğimde rapor yiyorum 5 maç giriyorum desem 25 rapor oluyor sende endişelenmez misin?

Her lem olan oyunun kitabını mı yazıyor? Daha önce böyle bir şey yapmadığım için olabilir mi? Ayrıca sen benim lem olup olmadığımı neden yargılıyorsun? Her maça girdiğimde rapor yiyorum 5 maç giriyorum desem 25 rapor oluyor sende endişelenmez misin?

İlginçsin :(

CS GO oyuncuları genellikle kaybettiğinde bu kaybı yediremez ve kaybetme sebebini, Karşı oyuncunun gününde olmasına, ondan daha yetenekli olmasına bağlamak yerine, *eğev eğev kimseğ beni yenemezğ kesin hile kesin hile hile report eeğevğ* gibi tavırlar sergileyerek chat'e küfürler yağdırır ve report atar. Hile değilseniz korkmanıza gerek yok hiçbir şey olmaz.

414.png

Bu maçtan sonra ban yemediysem ben bir daha yemem. Karşı taraf reportbot yağmuruna tuttu ama hiç bir şey olmadı, 5 kişinin raporlamasıyla ban yemezsin ama Overwatch düşebilirsin.

Geri
Yukarı