CS:GO 6 milyarlık bıçak çıkarttım ve aileme söyleme konusunda kararsızım

Arkadaşlar başlık ciddi. Aileme söylemeye çekiniyorum. Sizce ne yapmalıyım?

O para illa bir şekilde duyulacak. Güvendiğin sadece bir kişiye söyle yoksa herkes dadanır parana. Yeni bilgisayar almışsın. Bence bir ihtiyacın varsa al o para ile ama yoksa illa bir gün para lazım olur kenarda dursun. Veya bir yerlere yatırım yap katla parayı. (sakın sözüme güvenim borsaya girme sonra bana söversin, kendin istersen gir.)
Bende 128 milyar doların nereye gittiğini buldum😃🤡.
Şaka bir yana 6 milyar (milyonun üzerinde)mi yoksa 6 bin TL mi?

Eğer 6K ise hemen topluluk pazarında sat bence kendine ABD bileti al.

Mantıklı geldi yurt dışına kaçabilir bir şekilde ayarlar ise.

Yoğun istek üzerine açıklama ;

Evet. Konu açıldıktan bir kaç sayfa sonra size bıçağı kullanacağımı şuanlık bir müdahelede bulunmayacağımı defalarca tekrar ettikten sonra, hala envanterin ss'ini at diyenler var. Bıkmadınız mı arkadaşlar? Raporlayın diyen bile olmuş, çekememezlik yapan insanlardan asla hoşlanmam. İyi günler iyi forumlar.

Yoğun istek üzerine açıklama;

Evet. Konu açıldıktan birkaç sayfa sonra size bıçağı kullanacağımı şu anlık bir müdahalede bulunmayacağımı defalarca tekrar ettikten sonra, hala envanterin SS'ini at diyenler var. Bıkmadınız mı arkadaşlar? Raporlayın diyen bile olmuş, çekememezlik yapan insanlardan asla hoşlanmam. İyi günler iyi forumlar.

Çekememezlik ha 😀 güzel troll konuymuş beğendim arşive aldım.

Yerinde olsam ByNoGame de satardım. Komisyon ile eline ne kadar gecer bilmiyorum ama en kötü 4K-5k arası bir para geçer. Ki gayet güzel para ihtiyacım olan veya istediğim şeyleri alırdım.

Yoğun istek üzerine açıklama ;

Evet. Konu açıldıktan bir kaç sayfa sonra size bıçağı kullanacağımı şuanlık bir müdahelede bulunmayacağımı defalarca tekrar ettikten sonra, hala envanterin ss'ini at diyenler var. Bıkmadınız mı arkadaşlar? Raporlayın diyen bile olmuş, çekememezlik yapan insanlardan asla hoşlanmam. İyi günler iyi forumlar.
3 gün önce katılmışsınız buradan hemen belli oluyor. Envanteri atmak o kadar zor değil, troll konu. Hatta ilk konunuz.

3 gün önce katılmışsınız buradan hemen belli oluyor. Envanteri atmak o kadar zor değil, troll konu. Hatta ilk konunuz.

Size inat atmayacağım, ortada konunun yalan veya ''troll'' olduğunu belirten bir kanıtınız var mı? 10 TL'lik silah düşürdüm desem umrunuzda olmaz. Ama yok illa ünlü yayıncıların veya YouTuber'ların çıkarabiliyor olması lazım size göre. Şans geldi çıktı işte sıkmaya devam etmeyin, ayrıca yıllar önce burada vardım sonra kayboldu gitti o hesabım.

Size inat atmayacağım, ortada konunun yalan veya ''troll'' olduğunu belirten bir kanıtınız var mı? 10 TL'lik silah düşürdüm desem umrunuzda olmaz. Ama yok illa ünlü yayıncıların veya YouTuber'ların çıkarabiliyor olması lazım size göre. Şans geldi çıktı işte sıkmaya devam etmeyin, ayrıca yıllar önce burada vardım sonra kayboldu gitti o hesabım.
Bu kadar uzun yazı yazacağına 50 kere atabilirdin hocam.

Geri
Yukarı