CS:GO bıçak ve skin piyasası

M1T

Decapat
Daha fazla  
İyi günler 1K bütçem var skin ve bıçak alacağım sizce alınır mı? Çoğu kişi alma herkes Valorant'a geçecek fiyatlar düşer diyorlar bazıları da Source2 ile birlikte yeniden CS:GO oyuncu kazanacak fiyatlar artar deniyor sizin bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ettim.

Bıçaklar aşırı pahalandı. Hem piyasa pahalanıyor hem dolar yükseliyor. Bana kalsa Source2 bekle yeni modeller farklılaşabilir(eski halini beğenip yenisini beğenmeyebilirsin) veya yeni bıçaklar gelebilir.

Bence kesinlikle alma. Sadece görünüşten ibaretler.

Alacaksan da senin kararın saygı duyarım fakat Valorant'tan ötürü almamazlık olmaz.

İnsanların Valorant'a geçeceğini sanmıyorum. Source2 ile oyun daha da aktif olacaktır ve CS:GO piyasasının ben hiçbir zaman öldüğünü görmedim. Her daim canlı ve değerleniyor :D

Bence kesinlikle alma. Sadece görünüşten ibaretler.

Alacaksan da senin kararın saygı duyarım fakat Valorant'tan ötürü almamazlık olmaz. CS:GO'nun tırnağı olamaz o oyun.
Prensip meselesi benim skin oyun tarzımı değiştirmiyor evet ama bıçakta model değiştiği için daha iyi oynadığımı düşünüyorum, 1000 TRY yerine en azından 600 TRY'lık bir bıçak alınabilir.

Bence CS'Ye yatırım yapma artık. Oyun ciddi anlamda ölüyor. Şİmdi gelicek Fanboylar tam tersini söylicek ama durum bu. 3 ay içinde Source 2 motoru ile hileler engellenebilirse ne ala.. Umarım öyle olur.

Az önce bi tane moderator ile CSGO forumunda tartıştım. O Diyor ki senin güven faktörün düşük ondan hile geliyor felan. Test edelim dedi. Lobiye davet etti. Benım güven faktörüm onunkinden de yüksek çıktı. "Bye" direk çıktı :D

Prensip meselesi benim skin oyun tarzımı değiştirmiyor evet ama bıçakta model değiştiği için daha iyi oynadığımı düşünüyorum, 1000 TRY yerine en azından 600 TRY'lık bir bıçak alınabilir.
Biliyorum hocam, yine böyle bir konudaki mesajınızı okumuştum. Normalde direkt alma derdim fakat şimdi saygı duyarım dedim. Bu konudaki fikrimi siz değiştirdiniz :)

Dolar ve skinlerin fiyatları her geçen gün artıyor. 1-2 yıl önce Gut Knife 50 Dolardı. Şuan en ucuzu 70-80 Dolar. Ve ayrıca Source 2'nin gelmesiyle skinlerin ve bıçaklarin fiyatlarının azalacağını düşünmüyorum. Ama belli de olmaz bu işler 😉

Geri
Yukarı