CS:GO bıçak ve skin piyasası

CS:GO da skin alacaksan bence satabilecek misin ileride ona da dikkat etmen gerekiyor şu sıralar. Arkadaşım aldığı bıçağı satmaya çalışıyor yaklaşık 1 aydır ve sadece ölücüler yazıyor.

Bunlara da dikkat etmeni öneririm

Zor imkanlarla ayırdığın bir bütçe ise almanı tavsiye etmem. Eğer fazladan paran olup bir de oyunda fazla zaman geçirip eğleniyorsan almanı tavsiye ederim. Tavsiye olarak huntsman, stiletto, ursus, flip bu bıçaklara bakabilirsin görünüş açısından güzeller.

Hesabımda çeşitli Online oyunlar var ama hiçbirinden CS:GO kadar zevk almıyorum ve aldığım skinleri de birkaç seneye kadar satmayı düşünmüyorum bu sene üniversiteye başlayacağım bildiğiniz gibi üniversitede boş zamanımız oluyor ve bende Faceit oynamayı düşünüyorum boş zamanlarımda

Hesabımda çeşitli Online oyunlar var ama hiçbirinden CS:GO kadar zevk almıyorum ve aldığım skinleri de birkaç seneye kadar satmayı düşünmüyorum bu sene üniversiteye başlayacağım bildiğiniz gibi üniversitede boş zamanımız oluyor ve bende Faceit oynamayı düşünüyorum boş zamanlarımda.

Silah Skinleri çok zevk vermiyor ama şekilli şukullu kelebek, talon, bayonet, karambit vs. gibi bıçaklar oyunda dedikleri gibi ciddi zevk veriyor o hareketler offff, oyuna konsantre de az da olsa sağlıyor ama ilk başlarda sıkıntı çıkarabilir çünkü gözün hep bıçakta olacak :D sürekli F basıcaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı