CS GO açıldıktan 3 saniye sonra kapanıyor

EnesFK

Centipat
CS GO Steam üzerinden 3 saniye açılıyor. Sonra kendiliğinden kapanıyor. Diğer hiçbir oyunda sıkıntı yok. LOL, BF 4, Apex Legends sebebi nedir? Dosya doğrulama denedim, CS GO sildim yeniden yükledim. İşe yaramadı.

Dosyaların bütünlüğünü doğrulayın, Steam’ın güncellemelerini yükleyin. Sorun büyük ihtimalle çözülür. Olmazsa csgo.exe’ye sağ tıklayıp uyumluluk modunu değiştirin.

Knk ilk olarak hile açtıysa kapat. Ya da face it anti cheat kapat. En son kısayol sağ tıklayıp dosyalardan açmaya çalış. Bir de eğer bunlar işe yaramaz ise başka bir hesaptan csgo'yu açmaya çalış.
Not: Eğer ücretli bir Anti virüs kullanıyorsan engelliyor olabilir.

Hiç birini kullanmıyorum brom bilgisayarı yeni formatladım çalışıyordu gece bilgisayarı kapatıp sabah açtığımda bu sorun ile karşılaştım çıldıracağım faceit felan yüklü değil

Hiç birini kullanmıyorum brom bilgisayarı yeni formatladım çalışıyordu gece bilgisayarı kapatıp sabah açtığımda bu sorun ile karşılaştım çıldıracağım faceit felan yüklü değil
Bilgisayarını Msconfig ile güvenli mpdda çalıştırıp steam sil. Ardından normal olarak yeniden başlatıp yükle. Steam üzerinde problem olabilir.
Hata vermeden mi kapanıyor?
Zaman aşımına uğruyor olabilir mi?

Geri
Yukarı