MineCraft Windows 10 Edition Açıldıktan 3 saniye sonra kapanıyor

EfeKurban

Decapat
Minecraft W10 Edition'a sahip olup yüklememe rağmen oyuna giriş yapıyorum, ardından 3 saniye sonra mojang yazısı da gidiyor ve oyun kapanıyor. Lütfen yardımcı olun, klasik şeyleri söylemeyin. Ekran kartımı güncelledim (az önce) ve daha bir çok şey yaptım fakat oyuna giriş yapamamaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm , ben klasik bir şey söyleyeceğim , çünkü geçen hafta bana da oldu aynı olay her şeyi denedim ama oyunu kaldırıp yeniden kurmadan düzelmedi sorun her neyse bulamadım . Oyunu, içeriğinizi Belgelerim klasöründen yedeklerinizi alıp kaldırdıktan sonra tekrar kurun düzeliyor sorun .

Üzgünüm , ben klasik bir şey söyleyeceğim , çünkü geçen hafta bana da oldu aynı olay her şeyi denedim ama oyunu kaldırıp yeniden kurmadan düzelmedi sorun her neyse bulamadım . Oyunu, içeriğinizi Belgelerim klasöründen yedeklerinizi alıp kaldırdıktan sonra tekrar kurun düzeliyor sorun .

Tam olarak klasörlerin yerini atar mısınız? Ben MicrosoftApps (PorgramFiles)de diye düşünüyordum.

Neden ? Yönetici izni'nden dolayı ise;
»Windows App seçili iken..Sağ tık/Özellikler/Güvenlik/Gelişmiş/Sahiplik/Sahibi Değiştir/Kullanıcı adınızı yazın...Adları Denetle...Kullanıcı Adınız Bulunduğunda...Tamam/Bu ve tüm alt klasörlerin sahibini değiştir/Uygula/Tamam. That's all.
SHP.JPG SH II.JPG SH III.JPG

Tamam işte izin istiyor.Sahipliğini kendine alırsan izine gerek kalmaz.
Bir ayarı yanlış yapmış olabilirsin. Google klasör sahiplik alma yazıp youtube'da videolar veya makaleler var okuyarak veya izleyerek yetkiyi kendinize alın.

Minecraft klasöründen bir şey silmenize gerek yok oradan yedek alacaksanız alın sonra programlardan Minecraft'ı kaldırıp tekrar indirip kurun.Muhtemelen gelen bir güncelleme yamasıyla sorun başladı.Tekrar kurunca gidiyor bir tek sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı