CS:GO açılmıyor

Berktuğ Arıkan

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Üç gün önce laptop aldım ve Technopat'ta gösterilen şekilde W10 kurulumunu yaptım. Güncel olmayan uygulamaları sürücüleri güncelledim. Başta oyunun açılımında hiçbir sorun yoktu. Ertesi gün CS:GO'ya giriş yapamadım diğer oyunlara girerken bir sorun olmuyor. Steam'dan dosyaların bütünlüğünü tarattım bir sorun bulamıyor. Sitede yazan diğer çözümleri de denedim ama herhangi bir sonuca ulaşamadım. Oyun ekranı geliyor CS:GO yazısı çıktığı anda oyundan atıyor. Bunun sorunu ne olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor?

Üç gün önce laptop aldım ve Technopat'ta gösterilen şekilde W10 kurulumunu yaptım. Güncel olmayan uygulamaları sürücüleri güncelledim. Başta oyunun açılımında hiçbir sorun yoktu. Ertesi gün CS:GO'ya giriş yapamadım diğer oyunlara girerken bir sorun olmuyor. Steam'dan dosyaların bütünlüğünü tarattım bir sorun bulamıyor. Sitede yazan diğer çözümleri de denedim ama herhangi bir sonuca ulaşamadım. Oyun ekranı geliyor CS:GO yazısı çıktığı anda oyundan atıyor. Bunun sorunu ne olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
CS:GO'nun dosyalarına girip yönetici olarak çalıştır deme şansınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor?
Logfile.rar bu şekilde oluyor galiba çok hakim değilim yanlışım varsa düzeltebilir misin?
CS:GO'nun dosyalarına girip yönetici olarak çalıştır deme şansınız var mı?
değişen bir şey olmuyor.

Oyunu rapor almak için çalıştırmayı denediğim zaman açıldı ve çıkış yapıp tekrar girdiğimde yine aynı sorunu verdi.
Şimdi tekrar giriş yaptı oyuna :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı