Çözüldü CS:GO adam görünce takılma sorunu

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, CS:GO oynuyorum bilgisayarım iyi ama takılıyor kafayı yiyeceğim. Atıyorum mirage'de b'yi tutuyorum adam yanıma gelince takılıyor ya da ateş edince takılıyor.

Bilgisayar özelliklerim;
GTX 1070.
i7 7700K.
(Oyun HDD'de SSD'ye taşıyacağım şimdi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
S
Merhabalar,

Sorununuz çözüldü mü ? Buna benzer bir durum bende yaşıyorum. Çözüldüyse, nasıl çözdüğünüz konusunda yardımcı olur musun?
Nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum maalesef. Format atmıştım sonra driverları falan güncelledim problem çözüldü sanırım.
Aynı sorun bende de var. Faceit anticheat kaynaklıymış sanırım windows u tekrar kuracağım temiz kurulum ile. Güvenlik duvarı falan kapatmayı dene ben de çözüldü mü bilmiyorum daha girip denemedin dün sorun olmadı ama şimdi bios güncelledim formatlayıp deneyeceğim. Sorun adam görünce değil de ateş edince Aim Botz mapinde yukardaki yeşillere ateş edince donuyordu bir kere de infernoda donmuştu. En son donma olmadı ama yine de format temiz kurulum şart memtest falan yaptım bir ton.

Selamlar, CS:GO oynuyorum bilgisayarım iyi ama takılıyor kafayı yiyeceğim. Atıyorum mirage'de b'yi tutuyorum adam yanıma gelince takılıyor ya da ateş edince takılıyor.

Bilgisayar özelliklerim;
GTX 1070.
i7 7700K.
(Oyun HDD'de SSD'ye taşıyacağım şimdi)
Merhabalar,

Sorununuz çözüldü mü ? Buna benzer bir durum bende yaşıyorum. Çözüldüyse, nasıl çözdüğünüz konusunda yardımcı olur musun?

Merhabalar,

Çözüm yok sanırım benim de devam etmekte. Faceitten kaynaklı da olabilir sanırım ya da bir anticheat den dolayı.

Geri
Yukarı