Valorant adam görünce oyun donuyor

dbuee

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna her yama geldiğinde bu olayın sıklığı artıyor ve artık neredeyse gördüğüm tüm adamlarda oyun fotoğrafa dönüşüyor ve ölene kadar geçmiyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Pingim 19-20 civarında sabit.
Paket kaybı genel olarak gözükmüyor.
PC özellikleri i5 2320.
GTX 750 Ti.
12 GB RAM.

Eskiden oyunu 100 FPS'de kasmadan oynayabiliyorken artık 60 FPS'de drop yiyorum. Adam göründe 1 FPS'ye düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynısı bende de oluyor oyunun optimizasyonunun olmamasından kaynaklanıyor oyun sadece işlemci yiyor mesela Rainbow ya da CS:GO oyna olmaz çünkü oyun ekran kartını da yiyor yani kullanıyor bundan dolayı olduğunu düşünüyorum.

Dostum bende de aynı sorun var son 5-6 güncelleme sonrası saçma saçma hatalar, oyun çökmeleri, fps düşükleri falan. Ben normalde 80FPS sabit oynarken şimdi 30 oynuyorum.

Sebebi çok büyük ihtimalle şudur işlemcin kötüdür %100'e çıkıyordur oyun esnasında ve anlık drop yiyip donuyor oyunun oyunu 80 FPS'e sabitlemeyi dene mesela.

Oyuna her yama geldiğinde bu olayın sıklığı artıyor ve artık neredeyse gördüğüm tüm adamlarda oyun fotoğrafa dönüşüyor ve ölene kadar geçmiyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Pingim 19-20 civarında sabit.
Paket kaybı genel olarak gözükmüyor.
PC özellikleri i5 2320.
GTX 750 Ti.
12 GB RAM.

Eskiden oyunu 100 FPS'de kasmadan oynayabiliyorken artık 60 FPS'de drop yiyorum. Adam göründe 1 FPS'ye düşüyor.
Güncelleme getirdiler bela oldu çoğu sorun güncellemeden sonra oldu.Dün gece arkadaşlarla 2 maç girelim dedik oyun içinde hata kodu 6 dıyıp oyundan atıyor oyuna ne zaman guncelleme gelse sorun cıkıyor bahsettıgın sorunu dun bızde yasadık.(i5 9400f 16ram gtx1660s)

Güncelleme getirdiler bela oldu çoğu sorun güncellemeden sonra oldu.Dün gece arkadaşlarla 2 maç girelim dedik oyun içinde hata kodu 6 dıyıp oyundan atıyor oyuna ne zaman guncelleme gelse sorun cıkıyor bahsettıgın sorunu dun bızde yasadık.(i5 9400f 16ram gtx1660s)
hocam pcnizi nerden aldınız bende aynı sistemi almayı düşünüyorumda

Yeni konular

Geri
Yukarı